Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

To je što je...Krstajić..tja...ali uradio je jednu dobru stvar. Meč su završili Živković, Radonjić, Jović, Milenkovič, Veljković, Milinković-Savić. To je, kad ispratimo veterane, pola tima za sledeći ciklus. Nije valjda problem dodati mlade bekove, možda Matić, tu je Tadić. Možemo da skockamo pristojnu reprezentaciju, svakako bolju od ove, koja će imati više uspeha nego biti među 32 najbolje reprezentacije na svetu. Na dobrom smo putu, evo već smo bolji od Nemaca i Talijana d-wade.gif

Link to comment

Slazem se. Mada bih rekao da je Matic danas bio solidno los. Inace dva mlada stopera perfektni za njihove godine i protivnika. Ja sam odusevljen kako su momci zajedno sa Rukavinom uspevali da zaustave njihovu navalu.

Smeta mi samo sto nismo odigrali do kraja nego smo se predali od drugog gola. Igraj bre fudbal i uzivaj a ne ovo mucenje. Hteo sam da gadjam televizor.

Kod mladjih igraca se vidi veca srcanost nego kod ovih matorih. Tacno se vidi efekat "zlata". Treba nam selektor koji ce raditi na duge staze a ne da stalno menjamo i izmisljamo. Moze i Krstajic da ostane ili da mozda postave Paunovica. Samo da bude od sada pa narednih pet, sest godina ista osoba.

 

Link to comment

Steta ako Raul ode, ipak je od malena tu. Ako prodjemo prvo kolo vise bih volijo Fradi nego Makabi, ovi drugi mu ipak dodju kosarkaski grad, a i Madjari nisu nesto pa imamo vece sanse. Fradi je najpopularniji klub Madzarske, moz i tepanje da padne ako dodzu, a ne smeju

Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Steta ako Raul ode, ipak je od malena tu. Ako prodjemo prvo kolo vise bih volijo Fradi nego Makabi, ovi drugi mu ipak dodju kosarkaski grad, a i Madjari nisu nesto pa imamo vece sanse. Fradi je najpopularniji klub Madzarske, moz i tepanje da padne ako dodzu, a ne smeju

 

Listah neke slike danas na netu i videh da je Raul ustvari sa ekipom, ako nije neka stara slika bila jebem li gi kuj ce gi znaje

 

EDIT: sad mi drugar rece stara slika, ispali se

Edited by ultra boban
Link to comment

 

Radnički je u trećoj kontrolnoj utakmici u Sloveniji pobedio Rabotnički iz Skoplja sa 3:0. Strelci za naš tim bili su Haskić, Noma i Saša Stojanović!

Link to comment

Andrija Luković izjavio za Butasport da neće u Vošu, da je Voždovac jedini klub za koji bi igrao u Srbiji, a da je blizu inostranstva. Takođe, Petar Grbić je rekao da ga niko nije zvao iz Voše i da ima ponudu Radničkog, ali da se klubovi nisu dogovrili oko obeštećenja.

Link to comment

Ово играно инкогнито :ph34r:

 

Дал ће се смилују да направе неки интервју за званичан сајт, да Лалат каже да ли је задовољан, како напредују играчи...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...