Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Ja sam video da si postavio ali nisam video da je i postava iz drugog poluvremena napisana :)

Znači nisi dobro gled'o.... ;)

 

Mislim da je Haskić "jači" od Pavkova sa loptom i to kud-i-kamo, ali na "zemlji", što i nije loše.....

Mrka standardan...ima živce da pokida Lalatu dok ne uspe da ga ubedi da ne zadržava loptu....

Apostol....trebaće mu mnogo vremena da se vrati na staro. Mnogo je, čini mi se, straha u njemu, verovatno zbog povrede. Uopšte ne pokušava da probije spolja, već stalno beži unutra.

Lazar Ranđelović ...poprilično dobar i probojan. Kaljenje u Vranju je uspelo.

Crnomarković pomalo nesiguran, preskače ga lopta ko petlića, ali verujem da će biti jedan od najpouzdanijih štopera u ligi. Pankov drugi štoper OK.

Todorovski....na momente iskusno neprelazan, na momnte naivan, ali mislim da će i on biti pouzdan. Za sada bi, kod mene, Aksentije imao prednost, a koji nema šta da traži u veznom redu.

Filip Stanković....dobar. Šilo na klupi dobra alternativa štoperima, bolji je od mladog Lalatovića.

Caki...i dalje je "prva violina" i niko ne može vodu da mu donese.

Stanisavljević bi mogao da bude bolji. Trenutno nije u vrhunskoj formi, ali biće.

Noma "vrh"....Munja...he,he...Munja jbg.

 

Znači...tanki smo na poziciji LB. Trebao bi nam jedan još bolji od Staneta.....još jedan kreativac, mlađi od Cakija....i još jedan špic.

Link to comment
3 minutes ago, Constantin said:

Iskusni drugoligaš rođen u Parizu....he, ko zna. :)

 

Zasto mi ovo smrdi na neku tesku prevaru, tipa onaj iz brodarca. Klasicno budzenje CV-a... daj boze da gresim.

Link to comment
1 minute ago, ultra boban said:

 

Zasto mi ovo smrdi na neku tesku prevaru, tipa onaj iz brodarca. Klasicno budzenje CV-a... daj boze da gresim.

Nije loš glavom....20 golova dao...šta znam.

Link to comment
3 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Cek, onaj prvi podobar od pavkova u noge, a ovaj drugi u glavu ... Lalat hirurg

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Po običaju....bukvalno svaćaš :P     ONaj u noge jeste pobolji od Pavkova, a ovaj nije loš u glavu, al je kilometrima daleko od njega, ipak. Da uđe u zapisnik, čisto :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...