Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Kad smo primili gol i kako ? Gledao prvu polovinu prvog i od sezdesetog minuta... Start nije bio los a ovo posle sedamdesetog sve bolje. Lepo stojimo a Lalat budi uspavale igrace. U prvom Mrka nije usao iza igraca na jednu loptu i odmah dobio packu. Cuo sam za istu stvar kritikovao Apostola u drugom. Vice mu da je lenj hahahah.... Trebao nam je jedan takav da razbudi bagru lenju :D

Link to comment

U drugom se vidi da su dosta mladi igraci pa ima i ispadanja i pocetnickih pasova i svega po malo ali obzirom na godine uopste ne deluje lose. Ranije ne bi napravili dve kasvetne akcije a kamo li gol da postignu

Link to comment

Ajde da nesto pisem dok ne dodje sledeca utakmica ili neko pojacanje.

Nisam uspeo da vidim prvi gol i drugi deo prvog poluvremena a bas ste se potrudili da nesto izanalizirate pa nisam mogao ni neki utisak da steknem.

Ono sto sam video je to da je protok lopte bolji, da se igraju kratki pasovi oko protivnickog sesnaesterca sa ciljem da se lopta gura napred, nije bitno da li se gura izmedju dvojice, trojice igraca. Lepo mi je to izgledalo, tim je izgledao da zna sta hoce bez preteranog vracanja lopte. Cak su i omladinci bili kurazniji i hrabro i mirno resavali mnoge situacije.

I ako u ovom delu priprema ne mozemo da gledamo precizne lopte, neku virtuoznost, videlo se da ekipa dobro stoji, da hoce da se takmici i da igra napadacki. Neko je rekao da Lalat igra defanzivno na kontre ali ja to nisam video.

Ako uspe da probudi Mrku i Apostola eto nam i brzo krilo a lepo je odigrao i Randjelovic. Lepo odigrao i Aleksa i steta sto smo uskraceni za informacije i neku Lalatovu analizu. Bar su sastav iz drugog mogli da napisu.

Generalno ja sam zadovoljan vidjenim, steta sto se povredio Babic jer on donosi jos vecu kreativnost ekipi. Stanisavljevic jos nije probudjen kao ni Caki. Mogu oni to mnogo bolje.

Link to comment
18 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ako uspe da probudi Mrku i Apostola eto nam i brzo krilo a lepo je odigrao i Randjelovic.

Juce, Mrka odlazi sa loptom u gol aut, Lalat pizdi i krece da mu objasnjava sta i kako je trebao da odigra. Slovenci izvode loptu, prebacuju loptu na nasu polovinu, kombinuju, dolaze do 16m, gube loptu, a Lalat objasnjava li i objasnjava Mrki. Nista bolje nije prosao ni sa Apostolom u drugom poluvremenu, al ajd, decko tek izasao iz teske povrede. Obojica su talentovani igraci ali sa najmanjom (fudbalskom) inteligencijom u timu. Tesko da cemo se mi leba najesti od njih dvojice.

Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

Juce, Mrka odlazi sa loptom u gol aut, Lalat pizdi i krece da mu objasnjava sta i kako je trebao da odigra. Slovenci izvode loptu, prebacuju loptu na nasu polovinu, kombinuju, dolaze do 16m, gube loptu, a Lalat objasnjava li i objasnjava Mrki. Nista bolje nije prosao ni sa Apostolom u drugom poluvremenu, al ajd, decko tek izasao iz teske povrede. Obojica su talentovani igraci ali sa najmanjom (fudbalskom) inteligencijom u timu. Tesko da cemo se mi leba najesti od njih dvojice.

Nije Mrki falilo inteligencije kad nas je izvadio one polusezone.

Problem sa njim jeste u glavi i pristupu igri. Ako prihvati sugestije i popravi se malo, popravice i samopouzdanje. Ako popravi samopouzdanje, popravice se mnogo. :)

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Bar su sastav iz drugog mogli da napisu.

 

У ДРУГОМ ПОЛУВРЕМЕНУ СУ ИГРАЛИ:
Булајић (Којић), Филип Станковић, Никола Станковић, Лалатовић, Ћирковић, Алекса Јовановић, Апостоловић, Аксентијевић, Ранђеловић, Александар Јовановић, Мркић.

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...