Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 minute ago, Constantin said:

Pa i nije nemoguće....pored Vukanovića i nije mogao da se naigra, i što da ne...možda ga kod nas krene, nikad se ne zna. Dobre "gabarite" ima...kao Pavkov.

To stoji nego mi malo smeta "mozda" :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

E pa jbg. da kupimo Mandžukića ;)

Ma znam, taman posla da sam nezadovoljan samo sam ocekivao pojacanje ;)

Link to comment

Ne bih da mracim, ali jebem te spice, mozda ako mu namena bude bila 10 min po tekmi i to samo kad jurimo rez. Slavisko za ovog izmislio fudbal...

 

Ili ja imam prevelika ocekivanja ili ovi nasi nisu normalni.

Link to comment
28 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Ne bih da mracim, ali jebem te spice, mozda ako mu namena bude bila 10 min po tekmi i to samo kad jurimo rez. Slavisko za ovog izmislio fudbal...

 

Ili ja imam prevelika ocekivanja ili ovi nasi nisu normalni.

Nemas prevelika ocekivanja po osnovu obecanja a imas po osnovu realnog stanja :D

Link to comment

Sacekacemo, nadam se da su sem dvojice stopera ovi ostali za popunjavanje ekipe... a da ono najbolje tek sledi,e sad sto bi mi sve i odmah, a igraci prvo inostranstvo, pa se to malo kosi onda jbg...

Link to comment
9 minutes ago, Real sa Nišave said:

Ne znam otkud to za Nikolića, kad nije došao u klub

Obzirom da Sanja pise a mislim da je to ova nasa, verovatno se pridruzio na pripremama ili ga pokupili u Krusevac

Link to comment

Neki mladi igraci su vec par godina sa timom. Mogao bi vec neko da se dokaze i zauzme mesto u startnoj. Vreme je i mi da iznedrimo nekog klinca koji nece samo da popunjava rupe vec da bude nosioc. Najblizi je Apostolovic, Mrkic a mozda i jos neko iznenadi. Ocigledno je da ni u mladjim kategorijama nemamo spica. Vidim Brankovica prestali da zovu.

Link to comment

Apropo Lalatove izjave da nam pored spica i i veznog fali i krilni igrac, razmisljam Babic, Stanisavljevic, Apostol, Mrka ... Ko zna ko ce sve ode, bem li ga ...

Link to comment
5 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Apropo Lalatove izjave da nam pored spica i i veznog fali i krilni igrac, razmisljam Babic, Stanisavljevic, Apostol, Mrka ... Ko zna ko ce sve ode, bem li ga ...

Ako svi ostanu Babic i Caki ce verovatno da se smenjuju na sredini, desno starter Stanisavljevic a levo Mrka ili Apostol. I ako krenu Stanisavljevic, Caki i Babic, verovatno Caki ne moze celu tj nije planiran pa opet Babic u sredinu i jedan od ove dvojice. Mozda i Apostola konacno vidimo iza napadaca. Ako ovako ostane imamo dovoljno za rotaciju. Cak jos jedan da dodje nece biti previse jer ima da se igra. Igraci ulaze u formu, ispadaju. Tu je i Acko da ne zaboravim.

Ako ne dodje kasvetan spic ja bih pocinjao sa Mrkom a Nikolic za razbijanje bunkera.

Link to comment
5 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Vukanovic 7 golova, 8 asistencija. Mi nemamo dva igraca da se saberu sa toliko asistencija.

https://www.transfermarkt.com/aleksa-vukanovic/profil/spieler/145702

 

Nasa tri-cetri, po TM, najvrednija igraca vise i nisu tu niti su u Lalatovom fokusu ... Ovaj vas Vukanovic je za nas space shuttle

 

PS> Bitno smo mi za 50.000 uvaljali Arsu

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...