Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

35 minutes ago, Constantin said:

Po prvi put nismo dobili spisak igrača koji su pošli na pripreme. Interesantno mi je i to da čovek, koji je zadužen da nam prenese takve informacije, svojevremeno je svoju TV emisiju koristio da kritikuje ljude u marketingu FK za mnogo bezazlenije stvari...... na sajtu (u ovom mesecu) 5-6 vesti za 20 "vrućih" dana. Piksi, Tončev obavezno, pioniri nešto, i tri informacije o žrebanju....dobro je da su i Lalatovića preDstavili. Razumem da ne treba javno kalkulisati, kao što RsN kaže, dok se pregovara sa igračima, ali eto, "neko" je i potpisao za nas i ako hoćeš nešto da o tome pročitač i informišeš se preko zvaničnog glasila kluba.....muljo.

Nemaju svi instagram koji imaju internet...

 

E zato te trebamo cesce ovde :D

Da dodam da treba sutra-prekosutra da odigramo i prvu prijateljsku a nigde ni potvrda niti ispravka ako ne igramo. Ako je Acko tamo, kritika za njega jer mislim sto je otisao? Ako je tamo.

Da ne pricam za neke druge informacije. Do sada nisam uspeo da pohvatam sta sve treba da se promeni na stadionu da bi se igrale kvalifikacije. Znam samo da treba da se naprave jarboli i da se krecilo...

Link to comment
3 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

E zato te trebamo cesce ovde :D

Da dodam da treba sutra-prekosutra da odigramo i prvu prijateljsku a nigde ni potvrda niti ispravka ako ne igramo. Ako je Acko tamo, kritika za njega jer mislim sto je otisao? Ako je tamo.

Da ne pricam za neke druge informacije. Do sada nisam uspeo da pohvatam sta sve treba da se promeni na stadionu da bi se igrale kvalifikacije. Znam samo da treba da se naprave jarboli i da se krecilo...

Ako se nešto nije promenilo, Acko radi....ima stalan posao i verujem da nije otputovao. Ne znam ustvari....tu je on, prati, pa nek kaže, da ne pričam umesto njega.

Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

Ako se nešto nije promenilo, Acko radi....ima stalan posao i verujem da nije otputovao. Ne znam ustvari....tu je on, prati, pa nek kaže, da ne pričam umesto njega.

Dobro niko ga ne napada ovo je pozitivna kritika u slucaju da je otisao da ga razmrdamo. Iskreno verujem da je tamo da bi kao do sada imali blagovremene informacije. Ne vidim sto ne bi?

Link to comment

Na pripreme u Sloveniju otišli su sledeći fudbaleri: Živković Mladen, Kojić Milorad, Bulajić Ivan, Jovanović Aleksandar, Stojanović Saša, Stevanović Nikola, Lalatović Dušan, Ćirković Petar, Jovanović Aleksa, Stanisavljević Aleksandar, Crnomarković Đorđe, Mrkić Marko, Aksentijević Nikola, Mijailović Andrija, Ranđelović Lazar, Apostolović Andreja, Babić Siniša, Todorovski Aleksandar, Nikolić Stefan, Pankov Radovan, Stanković Nikola, Noma Riota, Mićić Dušan i Stanković Filip.

Link to comment
3 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Mozda ga Lalat razigra

Pa i nije nemoguće....pored Vukanovića i nije mogao da se naigra, i što da ne...možda ga kod nas krene, nikad se ne zna. Dobre "gabarite" ima...kao Pavkov.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...