Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Као што рече Румпел, изгледа се за Европу спрема бела гарнитура дресова, а и МТС није више стидљиви спонзор него се баш види јасно...

 

35814925_1946009355443625_41603463994199

Link to comment
1 hour ago, Captain_Darling said:

Као што рече Румпел, изгледа се за Европу спрема бела гарнитура дресова, а и МТС није више стидљиви спонзор него се баш види јасно...

 

35814925_1946009355443625_41603463994199

Niko ne osporava kvalitet samog dresa,ali je problem sto se dizajn dobija iz kataloga....

Na primer da je moj prijatelj uradio dizajn i uprava poslala Hummelu oni ne bi napravili po dizajnu!

Nego lepo posalju katalog koji je par sezona star pa biraj.

Link to comment
21 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Martick zeli da preuzme ulogu lead trolla na temi ...

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Sto je ti ne preuzmes nego samo dzvanjkas. Sto ubijas volju ljudima ovde po forumu. Tako se isto proveo merosina ??? Sad umesto da razvijamo fudbalske teme mi lepimo sliku Ace kako ubio vepra i to nam je danas glavna diskusija. Nemam nista protiv i to ali kao nesto propratno. Sad ce neko ubaci neki fazon sa kiselu vodu i tema o klubu nek si j... m.... Propratne stvari postale glavne dok cekamo pojacanja. Mene bas zanima tema o dresovima, grbu i zilion drugih stvari. Kontam da tebe zanima nesto drugo ali mozes bar ove tvoje komentare da izbacis da ne ubijas ljudima volju a ako ti se ne cita ti preskoci

 

Link to comment
43 minutes ago, martick said:

Niko ne osporava kvalitet samog dresa,ali je problem sto se dizajn dobija iz kataloga....

Na primer da je moj prijatelj uradio dizajn i uprava poslala Hummelu oni ne bi napravili po dizajnu!

Nego lepo posalju katalog koji je par sezona star pa biraj.

 

Ако ја лепо памтим ми уопште немамо уговор о техничком спонзорству са Хумелом него са компанијом Ђак која је ваљда дистрибутер Хумела за Србију. Самим тим добијамо од самог Ђака дресове и не верујем да нешто претерано можемо да бирамо, Ђак има и своју рекламу на дресу насупрот грба а и на самим бројевима постоји онај њихов лого (латинично Ђ). Уговор беше на 3 године тако да носимо Хумел дресове још ову сезону пред нама а после ћемо видети, можда се и продужи сарадња...

Link to comment

Mare, sedi 1

Sto je ti ne preuzmes nego samo dzvanjkas. Sto ubijas volju ljudima ovde po forumu. Tako se isto proveo merosina ??? Sad umesto da razvijamo fudbalske teme mi lepimo sliku Ace kako ubio vepra i to nam je danas glavna diskusija. Nemam nista protiv i to ali kao nesto propratno. Sad ce neko ubaci neki fazon sa kiselu vodu i tema o klubu nek si j... m.... Propratne stvari postale glavne dok cekamo pojacanja. Mene bas zanima tema o dresovima, grbu i zilion drugih stvari. Kontam da tebe zanima nesto drugo ali mozes bar ove tvoje komentare da izbacis da ne ubijas ljudima volju a ako ti se ne cita ti preskoci
 


Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...