Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

12 minutes ago, Real sa Nišave said:

Ne vidjam vise Raula na stadionu. Istekao mu ugovor, mislim.

 

 

Na Nomu sam mislio:)

Link to comment
58 minutes ago, Nikodije said:

 

sta je problem sa vaduzom? oni igraju drugu ligu svajcarske, mislim da su ovi gruzini ili jermeni neugodniji

Nemamo bas neki reper gde smo u odnosu na ostale, al cisto posmatrajuci lige iz kojih dolaze, vrednosti na TM, stice se neki takav utisak, koji, o koncu, ne mora nista da znaci,

Link to comment

Шушкало се о њему већ недељу дана, било би лепо ако се стваро оствари тај трансфер...

Link to comment

Ne znam zasto forumasi kriju ko sta i kako,ili kazite sta znate ili ne podevajte:laugh:

Bempah je ponudjen upravi,odlican igrac! Bivsi kapiten Gane U21! 

Link to comment
1 minute ago, martick said:

Ne znam zasto forumasi kriju ko sta i kako,ili kazite sta znate ili ne podevajte:laugh:

Bempah je ponudjen upravi,odlican igrac! Bivsi kapiten Gane U21! 

Ne otkrivaju se imena igraca sa kojima smo u kontaktu zato sto nam iste maznu drugi klubovi.

Bempah je dobar igrac, nije neko ozbiljno pojacanje i treba da se vidi da li bi eventualno zauzimao mesto nekom od mladjih. Vojvodina ga nije zadrzala ili zato sto je nova uprava htela da rascisti sa starom upravom i mahinacijama ili su pa oni hteli da maherisu. Ne vidim razlog da se posle njegovih igara dobije otkaz a da pritom ne dovedu nista bolje ili bar isto.  Inace trudi se, agilan je, borben, ima neku zicu u tom delu kao i Ndiaye iz Napretka ali da ih ne uporedjujemo jer je ovaj drugi klasa vise.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...