Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Ce trckara jos par dana dok mu istekne ugovor, kao i Raul. Mislim da je i Simunović bye bye sa njima.

Caki i kapiten sutra produzuju ugovore.

 

 

Link to comment

Zadrzao bih ja i Raulceta i Slavisu za neku rotaciju, za razliku od Simunovica...

 

A sa Nomu da me zajebu, dosta je sto gledam Arsu u Vosinom dresu, da ode i Noma bilo bi previse. A i nisu neke pare, toliko su dali za desnog beka Spartaku, a ipak nije isto....

Link to comment

Moguće je da Radnički sutra ne sazna definitvno ime protivnika, već da će morati da sačeka okočanje preliminarne runde i mečeve zakazane za 28. jun i 5. jul.

 

jebaga

Link to comment
Just now, Rumpelstiltskin said:

Moguće je da Radnički sutra ne sazna definitvno ime protivnika, već da će morati da sačeka okočanje preliminarne runde i mečeve zakazane za 28. jun i 5. jul.

 

jebaga

Pa ako nam se padnu u zrebu pobednici ova dva para sto igraju pretkolo. Samo sto novinara mrzelo da objasni to u dve recenice.

Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

Pa ako nam se padnu u zrebu pobednici ova dva para sto igraju pretkolo. Samo sto novinara mrzelo da objasni to u dve recenice.

 A Rumpela mrzelo da razmisli :D

Link to comment
3 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Zadrzao bih ja i Raulceta i Slavisu za neku rotaciju, za razliku od Simunovica...

 

A sa Nomu da me zajebu, dosta je sto gledam Arsu u Vosinom dresu, da ode i Noma bilo bi previse. A i nisu neke pare, toliko su dali za desnog beka Spartaku, a ipak nije isto....

Mi iskamo jos toliko.

Link to comment

kakve su vam zelje:

Čikura (Gruzija), Vaduc (Lihtenštajn), Narva Trans (Estonija), Druids (Vels)/Trakai (Litvanij), Gandžasar (Jermenija), Sant Julija (Andora)/Gzira junajted (Malta);

 

jel dobio cair dozvolu za evropu?

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

kakve su vam zelje:

Čikura (Gruzija), Vaduc (Lihtenštajn), Narva Trans (Estonija), Druids (Vels)/Trakai (Litvanij), Gandžasar (Jermenija), Sant Julija (Andora)/Gzira junajted (Malta);

 

jel dobio cair dozvolu za evropu?

Cair je uvek u fazi dobijanja neke dozvole, kako za jsl, tako i za evropu:)

 

A zelje su wels ili andora. Sve u svemu, izbeci lazne Lihtejnstance..

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

kakve su vam zelje:

Čikura (Gruzija), Vaduc (Lihtenštajn), Narva Trans (Estonija), Druids (Vels)/Trakai (Litvanij), Gandžasar (Jermenija), Sant Julija (Andora)/Gzira junajted (Malta);

 

jel dobio cair dozvolu za evropu?

Svi sem Vaduza, Najbolje bi bilo pobednik duela Sant Julija (Andora)/Gzira junajted (Malta).

 

Nista jos zvanicno, jos se stadion sminka, ali prema najavama, prva dva kola bi trebala da mogu da se igraju u Nisu.

Link to comment
9 minutes ago, Real sa Nišave said:

Mi iskamo jos toliko.

 

I to mi je nekako mrsavo, al mi deluje da cemo ga na kraju onda ispratiti uz 150 k...

A do kada zamenik kapitena ima ugovor?

Link to comment
3 minutes ago, Dali_man said:

Svi sem Vaduza, Najbolje bi bilo pobednik duela Sant Julija (Andora)/Gzira junajted (Malta).

 

Nista jos zvanicno, jos se stadion sminka, ali prema najavama, prva dva kola bi trebala da mogu da se igraju u Nisu.

 

sta je problem sa vaduzom? oni igraju drugu ligu svajcarske, mislim da su ovi gruzini ili jermeni neugodniji

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...