Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Kada se podvuče crta, evo kako bi izgledala tabela sastavljena na osnovu rezultata koje su učesnici plej-ofa ostvarili u međusobnim duelima.

1. Crvena zvezda 36
2. Radnički Niš 31
3. Partizan 19
4. Čukarički 18
5. Napredak 15
6. Mladost 13
7. Vojvodina 10
8. Proleter 9

 

https://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/kakav-je-medjusobni-skor-ucesnika-plej-ofa-372838.html

 

Drugi Obilic. Sve gi Toncev namestio...

Link to comment
16 hours ago, Wolfdream said:

Normala

57049053_10214183196043934_5210143776449

 

Ko je pravio ovaj sumanuti sastav? Ovaj tim u slucaju eventualne povrede Bena borio bi se da ne ispadne iz lige.

Edited by harper
Link to comment
2 hours ago, Real sa Nišave said:

Apostolovic ne trenira. Mora opet pod nož, čak sta više, mislim i da je raskinut ugovor.

Raskinuo klub ili Apostolovic ?

Link to comment
6 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Mene zanima analiza nase buducnosti tj.  mladih igraca.  Ako moze da kaze o svakom vrline i sta nedostaje za prvi tim. Ima tu podosta igraca Aleksa,  Cirkovic,  Apostol,  Ristic, Krstic, golmani itd..

 

Odlično pitanje. Da znamo na čemu smo po pitanju podmladjivanja.

Link to comment

Au vracao sam se gore da vidim da li sam usao na nasu temu :)

Inace Marin igrao mislim solidno malo u ligi a Borjanu se dva puta sutne na gol. Opet mislim da Simic nije u jedanaest najboljih a ni Markovic. Ovaj drugi je odigrao zrelo za svoje godine ali da je najbolje odigrao na svojoj poziciji to ni slucajno. Crnomarkovic tri puta bolji u ovom trenutku a siguran sam da ima boljih i u drugim timovima.

 

Link to comment
23 hours ago, ackonish said:

Rampl, ima, to pitanje  već, a WFC tvoje je dodato u listu pitanja :)

Jel ovaj intervju radio klub ili Hotsport?

Link to comment
Jel ovaj intervju radio klub ili Hotsport?
Radio ga je klub. Ima ga i na sajtu kluba, a poslat je i svim medijima. U cemu je problem?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...