Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/superliga-sve-istumbala-pomeren-termin-vecitog-derbija/324082

 

"Prvo kolo plej-ofa će biti odigrano narednog vikenda, kao što je i planirano, a drugo sredu 17. aprila kada je trebalo da na programu budu prvi mečevi polufinala kupa.

Utakmice Kupa Srbije pomerene su za nedelju dana i biće odigrane u sredu 25. aprila. Preostala kola plej-ofa bi trebalo da budu odigrana u ranije predviđenim terminima."

Link to comment

Znaci po novom,

Zvezda tamo 13.4.

Partizan ovde sreda 17.4.

Cuka ovde nedelja 21.4.

Partizan tamo kup sreda ili cetvrtak pre Uskrsa

Posle Uskrsa sve isto, ako opet ne promene, ovo je vec druga promena u kalendaru, vec je finale kupa pomereno sa 30.5. na 23.5. ali ajde reko mozda je zbog priprema mlade reprezentacije za EP u junu...

Da smo si zivi i zdravi

Link to comment

http://fudbal.hotsport.rs/2019/04/09/oglasila-se-zajednica-klubova-preseceno-evo-kada-ce-biti-odigran-160-veciti-derbi/

 

"Povodom informacija koje su se pojavile u medijima, da će zbog 160. večitog derbija doći do pomeranja utakmica u okviru Super lige Srbije i Kupa Srbije, Zajednica klubova Super lige i Prve lige Srbije saopštava da nikakvih pomeranja neće biti. Svi mečevi će biti odigrani prema ranije utvrđenom rasporedu plej-of i plej-aut faze."

 

Odakle informacija ovima iz mozzarta da mi je samo znati, j*bao ih derbi, kao da se samo zbog toga igra cela liga.

 

Link to comment

Aleksandre, pitaj Lalata sutra da li je svestan da ce uzme li duplu krunu ljubav delija prema njemu prerasti u mrznju i kako se oseca povodom toga ?

Link to comment

Ja samo isto takodje da ponovim svoje pitanje da li ce pristup utakmici u subotu biti isti kao i do sada cele sezone i koji je rezultatski cilj na toj utakmici. Za ostale znam, ali voleo bih da znam za subotu. Kazem svaka njemu cast ali mi je ovo mnogo vazno.

Link to comment
Ja samo isto takodje da ponovim svoje pitanje da li ce pristup utakmici u subotu biti isti kao i do sada cele sezone i koji je rezultatski cilj na toj utakmici. Za ostale znam, ali voleo bih da znam za subotu. Kazem svaka njemu cast ali mi je ovo mnogo vazno.

Sta ocekujes da ce reci na to debilno pitanje?
Link to comment
7 hours ago, ackonish said:

Rampl, ima, to pitanje  već, a WFC tvoje je dodato u listu pitanja :)

Mene zanima analiza nase buducnosti tj.  mladih igraca.  Ako moze da kaze o svakom vrline i sta nedostaje za prvi tim. Ima tu podosta igraca Aleksa,  Cirkovic,  Apostol,  Ristic, Krstic, golmani itd..

 

Link to comment

Recimo Apostolovic je kod Pakulta bio planiran za okosnicu tima. Nije prihvatio pozajmicu ali da li bas nije zasluzio sansu ni deset minuta?  Mislim svi oni imaju bubice i mozda nije hteo na pozajmicu zato sto je maltene bio prvotimac i ocekivao bilo kakvu sansu siguran u sebe da ce je iskoristiti, mozda se zaljubio...  Nije opravdanje nista od toga ali danas ne bi imali Ronalda da Ferguson nije istrpeo njegove bubice i podario nam najboljeg igraca danasnjice. 

Link to comment
29 minutes ago, Shaq said:

taj gore tim, mu dodje menadjerski idealan™ tim ili sta? :coffee:

 

iz Zvezde sve biser do bisera

 

šteta što nije bilo mesta za Marina. možda neki drugi put  

 

 

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...