Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Ne znam kako to u poslednjih par godina samo nam Voša krade igrače ispred nosa. Ko je iz Radničkog najbliži Novosadjanima...:ph34r:

Link to comment
23 minutes ago, Med Livadski said:

Ne znam kako to u poslednjih par godina samo nam Voša krade igrače ispred nosa. Ko je iz Radničkog najbliži Novosadjanima...:ph34r:

Pa nema tu nikakve filozofije. Isti igraci su meta klubovima koji jure vrh, iskljucujucu Blizance. 

Link to comment

Misllim da je nas najveci problem,finansijska nesigurnost(setite se samo Arsica,morali smo ga prodati za tricavih 50 soma da bi isplatili plate),i zato igravi nece da dolaze kod nas...ne znaju sta ce sutra biti....

Link to comment

Chikhura Sachkhere (GEO)
Vaduz (LIE)
Narva Trans (EST)
Cefn Druids (WAL) / Trakai (LTU)
Gandzasar-Kapan (ARM)
UE Sant Julià (AND) / Gzira United (MLT)

 

Birajte :D

Link to comment

Koee sad pa ovo ?

Chikhura Sachkhere (GEO)
Vaduz (LIE)
Narva Trans (EST)
Cefn Druids (WAL) / Trakai (LTU)
Gandzasar-Kapan (ARM)
UE Sant Julià (AND) / Gzira United (MLT)
 
Birajte [emoji3]


Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Ako su skratili moguce protivnike i dobijamo jednog od ovih, mogu da kazem da nismo lose prosli:)

 

Izbegao bih samo Vaduz, oni se valjda takmice u Svajcarskoj ligi....

Link to comment

Moze pobednik Andora/Malta, a definitivno izbeci Lihtejnstance kori igraju Superligu Swice, zajedno sa Bazelom, Grashopersom, Young Boysima itd itd..

Link to comment
2 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Moze pobednik Andora/Malta, a definitivno izbeci Lihtejnstance kori igraju Superligu Swice, zajedno sa Bazelom, Grashopersom, Young Boysima itd itd..

Vaduz igra drugu svajcarsku, al su svakako najzajebani.

Link to comment

E pa kurac dragi gledaoci, neka budu ti svajcarci iz Lihtenštajn, da možemo da osvetimo repku ..

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, Dali_man said:

Vaduz igra drugu svajcarsku, al su svakako najzajebani.

 U pravu si, evo videh da su zavrsili 4-ti u drugoj njihovoj ligi... bili su standardni duze vreme u prvoj zato sam se prebacio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...