Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Toncev je rekao cetri do pet igraca koji istinski prave razliku. Ja mu nisam gurao ruke u dzepove ali racunam da je ozbiljan covek i da njegove reci imaju tezinu. Kec u Nisu kao i mnogi sa pravom ocekuje da cuje ime nekog zvucnog pojacanja. Ovo do sada je dovedeno zbog iskustva i zrelije igre ali nikako se ne uklapa u top pojacanja.

 

:rolf:

 

cek cek, jos jedared da procitam, mozda mi se ucinilo

ma jok

:rolf::rolf::rolf:

 

pa Mare, hvala ti

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Mislim da bi mogli da dovedemo Dupovca iz Borca. Jako solidan stoper. Igrao te godine sa Haskicem pa otisao u Serif za 200.000eura. Pa Rijeka.

On i Crnomarkovic imaju dovoljno iskustva i kvaliteta da nam odbrana bude stabilnija nego lane. Ne bi bio skup a bolja akvizicija od mnogih koji su dosli u zadnjem periodu. Bar bi bio jeftiniji.

 

Će si dođe mlad, mož si posle zaradimo podosta na njega.

Levi bek, moguć povratak momka sto ga Rasta lansirao

Link to comment
38 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

:rolf:

 

cek cek, jos jedared da procitam, mozda mi se ucinilo

ma jok

:rolf::rolf::rolf:

 

pa Mare, hvala ti

Kazi mi samo da si stvarno pomislio da sam ozbiljan da se utepam odma !?!?!?!?!

Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Kazi mi samo da si stvarno pomislio da sam ozbiljan da se utepam odma !?!?!?!?!

 

iskreno, jesam ... :D

Link to comment
1 hour ago, Real sa Nišave said:

Će si dođe mlad, mož si posle zaradimo podosta na njega.

Levi bek, moguć povratak momka sto ga Rasta lansirao

 

Није ваљда Булатовић? Не свиђа ми се начин на који је отишао у Чуку ономад :fantom:

Link to comment

Narodne pisu da smo zainteresovani za Pankova. Lalat saradjivao sa njim u Vojvodini.

Krsko, Gorica, Sarajevo, Rostov su protivnici na pripremama u Sloveniji.

Link to comment

Sta bi falilo ovoj ekipi:

 

Zivkovic - Todorovski, Crnomarkovic, Pankov, Bulatovic - Micic, Noma - Stanisavljevic, Caki, Babic - Hasnic

 

Verovatno sigurniji Zivkovic na lopti i razigrani trio iza napadaca. Ova odbrana mnogo bi vise ulivala sigurnost nego prethodna, sredina je uigranija za sest meseci. Hasnic nadam se jos pokretniji nego Pavkov.

Imamo brze igrace u vidu Apostolovica i Mrkica i verujem da ih necemo prepoznati kad ih Lalat pritegne.

Ovde moze da se spotaknemo ako Hasnic ne nadje pravu formu i zato treba jos jedan spic, brzi igraci su neiskusni i za mirnu sezonu treba jedan brzi razbijac. Ako dodje Bulatovic bice to dobar potez, nije on nista posebno ali je pouzdan i disciplinovan. Ako nahvata dobru formu mogu da promenim misljenje.

Takodje nam treba zamena u vezi ako zataji neko od Nome ili Micica. Obojica su sporo ulazila u formu i nadam se da ce se to promeniti sa Lalatom. Da ih dovede na 80% do prve utakmice i bice super.

Najbolji potez uprave bice zadrzavanje Cakija. On je igrac koji voli izazove i neko ko bi ozbiljno mogao da nam pomogne u Evropi. Da dodam i da je najspremniji u 34oj godini, masala.

Steta sto se Raul pismani i nekako mi osecaj kaze da ce da zavrsi u Vojvodini. Krivo bi mi bilo da posle toliko godina provedenih u klubu ne upise i jednu internacionalnu.

Sve u svemu bice ovo takmicarska ekipa i sto je vaznije izbalansirana ekipa.

Link to comment

Mislim da bi sa Pericem iz Vojvodine zavrsili veliki posao. Dok se Zivkovic ne nauci  da ispucava pod pritiskom i da sigurnije deli pasove. Evropa ne prasta ovakve stvari a Peric ima potrebnu smirenost i pas igru. Ne znam da li je taj novi golman doveden kao treci ili se ozbiljno racuna na njega? Do sada smo se zezali sa golmanima pa ne znam da li ce i ovaj da ostane ili ce kao onaj Slovenac posle deset dana kuci...

Link to comment

Ajde da se dogovorimo, da ako vam napomenem nesto, ne izlazite odma sa imenima. Ako neko ne zna na koga mislim, nek mi pošalje poruku. Em ja najebem, em drugi odma prenose rivalima, em nam kradu potencijalna pojacanja. 

 

Link to comment

Vojvodina je sve poremetila na trzistu. Dala 100 soma za beka Spartaka, sada nudi Macvi 150 soma za spica Matica. 

Nama uze ispred nosa stopera Gajica. Sipa Voša vise para nego sto je Bulatovic u vreme njegovog mandata prosuo u klub. 

Link to comment
5 minutes ago, Real sa Nišave said:

Vojvodina je sve poremetila na trzistu. Dala 100 soma za beka Spartaka, sada nudi Macvi 150 soma za spica Matica. 

Nama uze ispred nosa stopera Gajica. Sipa Voša vise para nego sto je Bulatovic u vreme njegovog mandata prosuo u klub. 

A cak ne obecavaju uspeh kao nasi!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...