Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

4 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Je l se zezamo sa Goranom Brkicem, pa on nije ni za Dinamo Vranje, kamoli za tim za evropu....

Uf....pretera ga

Link to comment

Nisam, gledao sam vise utakmica gde je doticni igrao. Slazem se skroz sa Rumpelom da je tanak prelazni rok za sada, daj da ne bude jos tanji nadalje...

 

Treba da se iskoristi momentum, evropska euforija, Lalatovic itd itd, kad privuci malo bolje igrace ako ne sada....

Link to comment

Brka je odlican igrac!

Izvodi slobodnjake samo tako,svaka cast upravi ako njega dovedu....poslednju sezonu je bio u Olimpiji!

Ps(neko blizak klubu moze da kaze,hocemo napokon dobiti led reklama oko samog terena kako i dolikuje velikom klubu kao sto je Radnicki)?

Link to comment
4 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Nisam, gledao sam vise utakmica gde je doticni igrao. Slazem se skroz sa Rumpelom da je tanak prelazni rok za sada, daj da ne bude jos tanji nadalje...

 

Treba da se iskoristi momentum, evropska euforija, Lalatovic itd itd, kad privuci malo bolje igrace ako ne sada....

Znam da se sinoc u Beogradu pregovaralo sa stoperom i zadnjim veznim.

Link to comment
5 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Nisam, gledao sam vise utakmica gde je doticni igrao. Slazem se skroz sa Rumpelom da je tanak prelazni rok za sada, daj da ne bude jos tanji nadalje...

 

Treba da se iskoristi momentum, evropska euforija, Lalatovic itd itd, kad privuci malo bolje igrace ako ne sada....

Olimpija se ipak ne odriče njega, doveli su i Kaluđerovića, mislim da igraju kvalifikacije za LŠ......

Što se tiče "tankog prelaznog roka"....kol'ko pare tol'ko muzika.

Link to comment
37 minutes ago, Constantin said:

Olimpija se ipak ne odriče njega, doveli su i Kaluđerovića, mislim da igraju kvalifikacije za LŠ......

Što se tiče "tankog prelaznog roka"....kol'ko pare tol'ko muzika.

Toncev je rekao cetri do pet igraca koji istinski prave razliku. Ja mu nisam gurao ruke u dzepove ali racunam da je ozbiljan covek i da njegove reci imaju tezinu. Kec u Nisu kao i mnogi sa pravom ocekuje da cuje ime nekog zvucnog pojacanja. Ovo do sada je dovedeno zbog iskustva i zrelije igre ali nikako se ne uklapa u top pojacanja.

Link to comment
19 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Toncev je rekao cetri do pet igraca koji istinski prave razliku. Ja mu nisam gurao ruke u dzepove ali racunam da je ozbiljan covek i da njegove reci imaju tezinu. Kec u Nisu kao i mnogi sa pravom ocekuje da cuje ime nekog zvucnog pojacanja. Ovo do sada je dovedeno zbog iskustva i zrelije igre ali nikako se ne uklapa u top pojacanja.

Nije važno šta ja, ti ili Kec mislimo....rekao si Tončev je rekao 4-5 igrača koja prave razliku...jedino se važi njegova "procena" i možda on misli da će ovi igrači napraviti razliku.

 

Link to comment
28 minutes ago, Constantin said:

Nije važno šta ja, ti ili Kec mislimo....rekao si Tončev je rekao 4-5 igrača koja prave razliku...jedino se važi njegova "procena" i možda on misli da će ovi igrači napraviti razliku.

 

Ma jos jedan dobar stoper i levi bek za prvo kolo je dovoljno. Imacemo iskusniju i bolje spremljenu ekipu. Treba nam dva do tri slobodnjaka i prolazimo.

Link to comment

Mislim da bi mogli da dovedemo Dupovca iz Borca. Jako solidan stoper. Igrao te godine sa Haskicem pa otisao u Serif za 200.000eura. Pa Rijeka.

On i Crnomarkovic imaju dovoljno iskustva i kvaliteta da nam odbrana bude stabilnija nego lane. Ne bi bio skup a bolja akvizicija od mnogih koji su dosli u zadnjem periodu. Bar bi bio jeftiniji.

 

Link to comment

Zivo me zanima koliko Lalat ozbiljno racuna na Mrkica. Zvao ga je u mladu reprezentaciju a od tada nula. Ne znam da li ga je malo trgnuo na treninzima, ako jeste onda cemo imati veliko pojacanje u Mrkicu i ako nekima to sada jako smesno zvuci :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...