Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

3 minutes ago, Dali_man said:

DA mi nista nisi rekao, samo sliku da si postavio, sve bi mi bilo jasno iako prvi put vidim coveka :D

СÑодна Ñлика

 

ALi pazi...ništa ne prepuštaju slučaju. Šta ako Batica oće nekog od naših da uvati za jajca, kao što je svojevremeno Vulića (beše) ? Ima da se napravi blesav kao što Gruja nije video da je isti udario trenera Zvezde. Mada mislim da ne bi smeo na Lalata....iskidao bi ga ko seljak pivce ispred zadrugu, a i dobri su drugari....

Edited by Constantin
Link to comment
8 minutes ago, Goranz said:

Malo je teže naći nekog ko navija za Radnički da bude delegat, ne bilo smisla to bude neko od igrača.

 

A da se ne lazemo,  nije bas ni da ste  trazili :D

Link to comment
2 minutes ago, Goranz said:

Verujem da smo pokušali, niko se nije javio na tender pa smo morali sami da angažujemo izvođače i podizvođače.

Samo ne moj VAske da pobedi na tenderu.... :isuse:

Link to comment
10 minutes ago, Goranz said:

Verujem da smo pokušali, niko se nije javio na tender pa smo morali sami da angažujemo izvođače i podizvođače.

A tender bio ala "Drzavni posao" :

Za poziciji glavnog arhivatora je potrebno sledece: da ste radili na poslovima fin.  dir.  u istoj firmi, da imate farmu pilica koji vodite vi i vasa baba...  :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
57 minutes ago, Constantin said:

СÑодна Ñлика

 

ALi pazi...ništa ne prepuštaju slučaju. Šta ako Batica oće nekog od naših da uvati za jajca, kao što je svojevremeno Vulića (beše) ? Ima da se napravi blesav kao što Gruja nije video da je isti udario trenera Zvezde. Mada mislim da ne bi smeo na Lalata....iskidao bi ga ko seljak pivce ispred zadrugu, a i dobri su drugari....

Jarnija

Link to comment
25 minutes ago, Constantin said:

Op...Gruja dobio priliku za "popravni".... ;)

 

uFup1FO.jpg

 

Saće vidimo kuj ga je pcuvao u subotu.. ;)

Promeniše nešto na brzaka ;)...neće Nišlija da sudi, nego Beograđanin. :)

 

Партизан - Раднички Н.

Среда, 06.03.2019 18:00 - Беoгрaд -
Делегат - Сп. радник: ЛОЈАНИЦА Милан
Главни судија: ЈОВАНОВИЋ Срђан
Први помоћни судија: РИСТИЋ Милован
Други помоћни судија: ЂУРЂЕВИЋ Далибор
Четврти судија: ШИРОКИ Зоран
Први додатни судија:
Други додатни судија:
Посматрач: ФИЛИПОВИЋ Дејан
Супер контрола:
Link to comment
Just now, Goranz said:

Pečemo vas na tihoj vatrici... dok se pred meč ne pojavi sudijska ekipa Vučelić-Vazura-Vuletić-Pantić.

:smiley_hail:

Vuletić glavni ;) a nemoj Vučelu njega je Veki iscedila ne može on da potrči, za njega je Profa lično Usein Bolt...

 

P.S. Možda sam pomešao Jovanovića sa Igorom Stojilkovićem, ali obojica su dobri....e sad, ništa nije sveto.

Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

Mazicevi mahaci...

More sećaš li se kako nas je pokrao beograđanin Ristić na Kup utakmici na JNA, kad nije mahao ofsajd 6 metara za gol Partizana.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...