Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Видим играо за Вождовац, јел тo у време кад је Лалат тамо био тренер?

 

Да ли су ова два играча, а и голман из Пирота, Лалатове жеље дефинитивно?

Link to comment
27 minutes ago, Captain_Darling said:

Видим играо за Вождовац, јел тo у време кад је Лалат тамо био тренер?

 

Да ли су ова два играча, а и голман из Пирота, Лалатове жеље дефинитивно?

On je igrao 12/13 a Lalat dosao 13/14. Moguce da poznaje gospodina

Mozda su se sreli na vratima ;)

Link to comment

Moje misljenje da je Pavkov korisniji igrac a da ovaj ima iskustvo u Evropi. Po onome sto sam video ce gledamo unapredjenu verziju Hadzibulica samo sa ne tako dobrom skok igrom.

Ne znam koje su karakteristike trazili i da li ga je Lalat trazio, po meni solidan spic i nista vise? Ce da trci, skuplja otpatke i odigra neki povratni pas. Ne vidim da je nesto brz, nije visok bar po transferu za spica 1,87, krece se ko Pavkov. Gledao sam dve utakmice. Valjda je bolji od mog utiska.

 

Link to comment
5 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Moje misljenje da je Pavkov korisniji igrac a da ovaj ima iskustvo u Evropi. Po onome sto sam video ce gledamo unapredjenu verziju Hadzibulica samo sa ne tako dobrom skok igrom.

Ne znam koje su karakteristike trazili i da li ga je Lalat trazio, po meni solidan spic i nista vise? Ce da trci, skuplja otpatke i odigra neki povratni pas. Ne vidim da je nesto brz, nije visok bar po transferu za spica 1,87, krece se ko Pavkov. Gledao sam dve utakmice. Valjda je bolji od mog utiska.

 

 

Oво звучи тако језиво :isuse:

Link to comment
2 hours ago, Captain_Darling said:

 

Oво звучи тако језиво :isuse:

Ma ne sekiraj se, verovatno je mnogo bolji od mog utiska. Covek zabelezio i jednu utakmicu u repki. A i rekao sam unapredjena verzija. Gospodin iz ulice Akacija br.29  je jedan jedini :D

Link to comment
3 hours ago, W.F.C. said:

Gori Kosevo, Horde zla, Liga Evrope, boja fesa boja dresa, sve je kul...ali bate ovo je 2011-ta...

Imas utakmicu Everton - Rozenberok pa pogledaj, ta je od prosle godine

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...