Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

А да, сад ће ова тема да буде занимљива тамо негде до среде увече, евентуално четвртка преподне...:fantom:

Link to comment
 
Zaboravio sam kako je to pobediti Radnicki, zato ti uvek mozes da se setis ta oba puta u zadnjih 20 utakmica. 
Nije poenta u tome da smo vas pobedili. Vec da smo napravili atmosferu u svlacionici u kojoj vlada sinergija. Igraci, trener, navijaci i uprava se medjusobno postuju. Plate se isplacuju do petog u mesecu, a moji igraci se bave humanitarnim radom izmedju treninga. Radnicki je prvi klub u Srbiji koji je putem zvanicnog sajta poslao apel za pomoc nekoj ugrozenoj porodici, a i igraci na inicijativu kapitena pomogli decaku bez roditelja, ustanovi mara, kqo i u jos mnogo slicnih situacija. Igramo dobar fudbal, imamo trenera i dobre igrace. Ne zanima nas da li smo vas pobedili u poslednjih 30 godina ili nismo. Nas zanjma to da smo trenutno bolji u svakom pogledu od vas. Imamo rezultate i svakog dana rastemo. Imamo stabilnost, a vasi igraci ne primaju plate. Vi ste i u derbiju mogli da pobedite, ali dzaba kada ne pobedjujete "male klubove" a kada izadjete u evropu, tada nema alibija. Niti kokeza, niti terza, niti toncev krivi ste iskljucivo sami

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment

Sve je to super. Ja bih zaista voleo da je moguce u ovoj nasoj ligi da neko treci bude sampion. Problem mali u toj citavoj tvojoj euforiji je sto i ti i ja znamo da je to nemoguce i sto bi sutra da dodje do toga vas Sef morao da se sagne njihovom i jbg. Jer i taj vas Sef koji plate isplacuje do petog je isto govedo ko i ovi nasi ili oni njihovi. E u tom grmu lezi zec vaseg nerazumevenja sustinskih stvari. Sto vi ne kontate da ja imam isti odnos prema ovim nasima ko i tim vasima a ti mi ovde prosipas bajke o obicnim muljatorima i kriminalcima ko uspesnim fudbalskim radnicima serem im se usta svima.

Link to comment
4 hours ago, theanswer said:

Sve je to super. Ja bih zaista voleo da je moguce u ovoj nasoj ligi da neko treci bude sampion. Problem mali u toj citavoj tvojoj euforiji je sto i ti i ja znamo da je to nemoguce i sto bi sutra da dodje do toga vas Sef morao da se sagne njihovom i jbg. Jer i taj vas Sef koji plate isplacuje do petog je isto govedo ko i ovi nasi ili oni njihovi. E u tom grmu lezi zec vaseg nerazumevenja sustinskih stvari. Sto vi ne kontate da ja imam isti odnos prema ovim nasima ko i tim vasima a ti mi ovde prosipas bajke o obicnim muljatorima i kriminalcima ko uspesnim fudbalskim radnicima serem im se usta svima.

Nisam stekao utisak da Partizan pokusava da promeni sustinsku stvar vec mi je utisak da hoce da promeni, a trenutno ne moze,  svoju poziciju naspram Zvezde jer sada nije glavni miljenik.

Veruj mi da tu sustinsku stvar mnogo bolje i vide i znaju i osecaju je svi osim blizanaca. Sta mislis zasto ova dva kluba zovemo "blizanci"? Mislis da su" blizanci" po osvajanju pehara?!?!?  :D

Mi se borimo da na kraju mi ne budemo kolateralna steta za sve ove godine. Smeta nam i to sto su ova dva kluba toliko ogrizla u mulj da se ne libe ni na sta, trenutno je medijski linc a sta ce biti dalje....???

Trenutno kao sto kazes nas muljator bolje radi i svesni smo mi da u ovom fudbalskom miljeu mora da se mulja. Ako nisi upucen, da ovaj muljator nije dosao,  klub bi se ugasio ili bi otisao u patos ligu. Tada su oba tabora dolazila ovde da se bune sto parkiramo autobus? Nikom nije nista drugo smetalo a packe o tome koliko ste jaki samo pljuste. Sad dolazite da kazete da ste opet jaki al eto mi muljamo i provucete da imate stav o toj sustini.

Inace najmerodavniji je vas stav kada vam klub pravi rezultate. Mante se svi sustine kada istih nema!!!  Tad je kasno...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Neko bese pitao :D

Evo objavili da ne igraju protiv nas Zakaric i Zdjelar zbog zutih. Umesto Zakarica ce verovatno Tosic a umesto Zdjelara Djerlek samo sto ce on napred a Kosovic na dmf.

Link to comment
12 hours ago, Real sa Nišave said:

Pogledala nas sreća. Todorovski ruši s leđa, crveni čist, da ga ovaj dao iz penala trtavo bi bilo s igrača manje i bez Drinu, Hasku i Lazara. 

Što neko napisa, Radnik među najbolje ekipe do sad na Čair. Otvoreno, bez garda, došli da se nadigravaju, a nameštana ekipa. Sklopio ih Milanovic

Mislim da Todorovski nikako nije mogao da dobije crveni. Vukao ga je sa ledja i ovaj verovatno zato promasio ali je sutirao. Intenzitet prekrsaja nije bio za crveni niti ga ovaj udario u predelu glave i zato nikako ne moze crveni. Penal je zbog prekrsaja, zuti je zbog vucenja sa ledja i toliko.

Da je bio van sesnaesterca mozda bi i dobio crveni jer ne moze da mu svira penal. Tako nekako ja kontam crveni ili zuti i penal.

Link to comment
Just now, Real sa Nišave said:

Vuče ga sa leđa kao zadnji igrač odbrane. Sve u svemu, opak dan juče. Pravi meraklijski.

Pa da i dobija dve kazne zuti i penal. Po meni dovoljno i penal jer intenzitet prekrsaja nije bio jak. Drugo je to da mu ukliza sa ledja.

Link to comment

Na poslednjoj sednici FSS, takmičarska komisija je uslišila molbu prof. Vuletića i ukoliko Partizan bude 3. bodovi se dele sa 3, a ukoliko bude četvrti dele sa 4.  ;)

Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

Na poslednjoj sednici FSS, takmičarska komisija je uslišila molbu prof. Vuletića i ukoliko Partizan bude 3. bodovi se dele sa 3, a ukoliko bude četvrti dele sa 4.  ;)

Ne kritikuju sistem takmicenja ove godine ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...