Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

13 minutes ago, nikolani80 said:

Za malim zakasnjenjem doznajem za neki pehari, krusevac, rubin? Costa? Kakvoe to?

Poslato sam ti u inbox na msg

Link to comment

Какав пас Дринчића, па пријем Тодоровског и онда лепотица Ђорђевића...

 

 

Link to comment

Haskic ide na leto???

 

Za vatrene navijace nije bitno da li ima klozeta ili parkinga ili da li cekaju 40min da udju na stadion ali mislim da nema potrebe da objasnjavam zasto sam uopste pisao o tome i na koje navijace se odnosi? 

 

Sve ste vec napisali u vezi utakmice ali ja bih dodao jos dve stvari.  Prva je Bondarenko koji perfektno zatvara prilaze golu ala Matic, perfektno kvari igru i upotpunjuje ekipu.

Druga je Djordjevic koji sem gola i solidne ofanzive igra perfektnu odbranu.  Stavio je Kjeremeha i Owusua u dzep. Danas kao i protiv Cuke je bio neprelazan.

Cumic ima mu.a. Pera sve bolji i za buducnost na krilnim pozicijama ne treba da brinemo. Kojasevic u drugom pokazuje da moze ali treba jos.

Noma mnogo sigurniji i polako lici na Nomu koji je zasluzio traku. Lici ali trebaju mu utakmice.

Ostalo sve receno.

Link to comment
3 minutes ago, Goranz said:

Radnički Niš. Trofeji: 0.

 

Romansirana biografija kluba.

Naravno, gde smemo, znamo ko je zanimljiv drzavi.

Link to comment
2 minutes ago, nikolani80 said:

Naravno, gde smemo, znamo ko je zanimljiv drzavi.

Ti..."pod ručnu" znaš da si na uslovnoj. Pusti selci :)

Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

Dupla kruna na pomolu.... ;)

 

Nekako sumnjam u to, u istom ste položaju kao i FMP (Zvezdina pudlica), a ne vidim da su oni nešto osvajali prethodnih godina.

Link to comment
8 minutes ago, Goranz said:

 

Nekako sumnjam u to, u istom ste položaju kao i FMP (Zvezdina pudlica), a ne vidim da su oni nešto osvajali prethodnih godina.

Bolje pudlice nego avlijaneri... :D

Edited by Constantin
Link to comment
20 minutes ago, Constantin said:

Dal' boli kad je čovek budala ?

 

 

 


 

Quote

 

"Ja nemam nikakav problem sa Partizanom, jedino je Željko Pantić bolestan čovek. On mora malo da ide na psihijatriju da ga pregledaju, evo ovde u Toponicu u Nišu. Pazite, on je jedini čovek kog su isterali iz Jehovinih svedoka. Ja ne znam šta čovek priča. Mi nismo ničija filijala", poručuje Recko.

https://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/recko-bez-dlake-na-jeziku-otkrio-kako-je-golman-prodao-utakmicu-sa-partizanom-368718.html?fbclid=IwAR0nNbMBQcaQLZounvGO6Jqlq6lgNkQxdL1njS1KZjb9XEV2ZXiOX5Ix2HY

 

Recko objasnio...i ispade veći dingospo od nekih sa klupe "večitih"... ;)

Link to comment

Brate gledam ovog na tv Partizan i mislim da mi se zeludac prevrnuo. Ako nesto ne treba fudbalu to je ovo. Ovakva ostrascenost i nerealnost nikom ne moze doneti dobro. Izgleda da je dobro samo kad su oni krali, Sumu platili 1.600.000e plus bonusi pa par godina ranije 1.300.000e u to vreme onog spica iz Brazila a pominje Ivanica i uvatio se ko pijan za plot. Zaboravili kako su ukrali kup Vojvodini i mnogo toga, u stvari sve su zaboravili jer su se samoproglasili za svece.

Ovo su potezi ocajnika i voleo bih da ih dobijemo u sredu i gurnemo u mulj gde oduvek i pripadaju zajedno sa svojim bratom blizancem.

Ovde smo kritikovali nas klub za neke nefudbalske stvari ali ostrasceni pravednici sebe vide kao olicenje postenja.

Zbog toga me njihovi komentari, analize, stavovi,  misljenja uopste ne zanimaju a kad bi znali koliko me doticu?!?!?!  :D

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...