Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

11 minutes ago, W.F.C. said:

Dace sve od sebe sigurno ali nikad nismo imali vece sanse da ih pobedimo tamo. Ti mozda pamtis neku pobedu tamo, ja recimo ne, a pamtim zadnjih 30 i kusur godina. Svakako da se ne treba zalecemo niti da podlezemo provokacijama. Sudjenje verovatno zeznuto ima da bude takodje.

Još dok je Redža maltretira reprezentatvne bekove.... Pokušavam da se setim.... 

Link to comment
16 minutes ago, W.F.C. said:

Pa sudio penal za Radnik.

 jel ?

ja mislim pricas od sudiju na ovaj derbi u bg ... zaboravi :)

pa bio je panal ... prelepa je bila i ta akcija radnika

Link to comment
1 minute ago, W.F.C. said:

Radnik aj da ne preteram ali medju 5 najboljih koji su gostovali ove sezone, ukljucujuci i Evropu... Igrali su fudbal.

Slažem se.... Dali su svojski doprinos lepoti utakmice. Da je bio teren bolji, ko zna koji bi to nivo bio. One akcije St. Lorentzo... 

Link to comment
40 minutes ago, Real sa Nišave said:

Malo sam se popalio posle ove danasnje fantazije na Cair, jos kad sam video povratak Konstantina na tribinu toeto

Cek nije vise u lozu™?

Link to comment

Brine me tanka klupa za sredu. Nema čoveka za preokret. Olako smo pustili Stanisavljevića. Caki povređen. Zajebano

 

Link to comment
3 hours ago, Rumpelstiltskin said:

ma jok, stavili bi im bar jos 2 kom iz kontre

Pogledala nas sreća. Todorovski ruši s leđa, crveni čist, da ga ovaj dao iz penala trtavo bi bilo s igrača manje i bez Drinu, Hasku i Lazara. 

Što neko napisa, Radnik među najbolje ekipe do sad na Čair. Otvoreno, bez garda, došli da se nadigravaju, a nameštana ekipa. Sklopio ih Milanovic

Link to comment
6 minutes ago, Real sa Nišave said:

Brine me tanka klupa za sredu. Nema čoveka za preokret. Olako smo pustili Stanisavljevića. Caki povređen. Zajebano

 

Kakva je povreda? 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...