Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

pobednik vecitog derbija Radnicki Nis

cukam bliyanci

Bate to je to, izgubili su bodove obojica, smanjili ismo zaostatak za jednima a povecali prednost nad drugima. E sad smo u sredu mi na potezu.

Link to comment
Just now, W.F.C. said:

Bate to je to, izgubili su bodove obojica, smanjili ismo zaostatak za jednima a povecali prednost nad drugima. E sad smo u sredu mi na potezu.

Samo da nam Gruja ne sudi.... :isuse:

Link to comment
12 minutes ago, martick said:

Zasto ne moze,ne kontam??

za sada su na -6 podela bodova -3!

imaju para,sta je problem

Neće biti pre Čuke na tabeli 200%....ne znam samo kakva je situacija, ako neko ispre njih osvoji KUp...npr. mi.....koliko mesta vode u LE ?

Link to comment

Imaju jednog mladog kasapina, Pavlović, koji trebao još u prvom da leti napolje, ali zahvaljujući Čokotanu ostao je u igri... Zdjelar takođe. Molim Boga samo Vaske da ne sudi u sredu. Bolji smo za dve klase. Ako igramo kao danas demontiraćemo ih. Svakako dobijamo batine, pokušaće sve da nas dobiju. Na znanje ne mogu 200%.

Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

Imaju jednog mladog kasapina, Pavlović, koji trebao još u prvom da leti napolje, ali zahvaljujući Čokotanu ostao je u igri... Zdjelar takođe. Molim Boga samo Vaske da ne sudi u sredu. Bolji smo za dve klase. Ako igramo kao danas demontiraćemo ih. Svakako dobijamo batine, pokušaće sve da nas dobiju. Na znanje ne mogu 200%.

Dace sve od sebe sigurno ali nikad nismo imali vece sanse da ih pobedimo tamo. Ti mozda pamtis neku pobedu tamo, ja recimo ne, a pamtim zadnjih 30 i kusur godina. Svakako da se ne treba zalecemo niti da podlezemo provokacijama. Sudjenje verovatno zeznuto ima da bude takodje.

Link to comment

U utakmici između Zvezde i Partizana pobedio je Radnički Niš. 
Ukoliko bi se sad podelili bodovi, tabela bi izgledala ovako
Zvezda 33
Radnički 30
Partizan 26
Čuka 23
Mladost 20..
Titula nikad bliža Nišu!
Danas novi rekord, nova motivacija. 
Idemo dalje, korak po korak, do cilja.
Idemooo Niiiiiš 
 

Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

pobednik vecitog derbija Radnicki Nis

cukam bliyanci

 

decko, cete tuzim za zastitu autorskih prava 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...