Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Раднику свака част, посебно за прво полувреме,  и поред убедљивог пораза. Једна од најбољих екипа које су нам гостовале ове сезоне.

 

Наша игра зрела, мирна, ефикасна... Грба почео напокон озбиљно да игра, сад чекамо још Којашевића, мада је и он последњих 15-20 минута био бољи.

Link to comment

Ja neću idem dok nema gde da se piša i ne čeka se duže od 2:67 minuta u red. Jel pustili parking, neko ko bio? 

I sto Radan pisao Vučiću pre tri godine

Link to comment

I Cumic dobro opali po lopti jedared. Dobra utakmica, dobar Radnik, idu u plejof, zasluzuju. Ne dadosmo 4 gola jos od Gzire mislim. Nermin :ziga: Haskic.

Edited by W.F.C.
Link to comment
42 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Dozivesmo konacno Lalat normalne izmene da napravi ...

Mozda i prerano. Da ga dao iz penal, zakuvalo bi se.

Odličan Radnik, namestio ih Milanović. Grbin najbolji meč do sada, ali čim istrči duša mu na usta. Kojašević u prvom nula, u drugom kao malo promrdao, ali jos uvek mnogo slabo.

Kakva golcina Đorđevića, majko mila..

Drina velemajstor, Haskić klasa. Pankov najbolji meč u ovoj delu.

U sredu je ispit.

Ide paklenih sedam dana.

Link to comment
1 minute ago, Real sa Nišave said:

Mozda i prerano. Da ga dao iz penal, zakuvalo bi se.

Odličan Radnik, namestio ih Milanović. Grbin najbolji meč do sada, ali čim istrči duša mu na usta. Kojašević u prvom nula, u drugom kao malo promrdao, ali jos uvek mnogo slabo.

Kakva golcina Đorđevića, majko mila..

Drina velemajstor, Haskić klasa. Pankov najbolji meč u ovoj delu.

U sredu je ispit.

Ide paklenih sedam dana.

ma jok, stavili bi im bar jos 2 kom iz kontre

Link to comment
1 hour ago, Real sa Nišave said:

Ja neću idem dok nema gde da se piša i ne čeka se duže od 2:67 minuta u red. Jel pustili parking, neko ko bio? 

I sto Radan pisao Vučiću pre tri godine

Uzeo si karte "preko red"...a ja sam se zamalo.... da ne beše jelka kod Željino...dovoljno velika da me sakrije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...