Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Nema nista od ovih novokomponovanih stranaca, Yura, Shinvon, Leoni, Zumtobel i ostali. Ni od niskih privatnika, znamo to. Sta uzmemo uzeli smo, ovi jugosloveni uzimaju 10 i 20 i 50 puta vise.

Link to comment

Da ne mešamo sponzorstva i donacije ;)

 

P.S. Recko danas na KZŠ pozvao navijače da "vrate" Kosanu vređanje iz Kruševca. KAže Recko "Će mu pokažemo dal smo seljaci"....biće opaka utakmica u Surdulici :D Još utakmicu sudi Čolović, onaj što je protiv Napretka na Čairu svirao dva penala...

Edited by Constantin
Link to comment

Obavestite ove iz kluba,  ko je u mogucnosti, da ce da oteraju i ovo malo ljudi sto dolazi losom organizacijom prilikom ulaza na stadion. Ja ne mogu da nagovorum prijatelja da ponovo dodje jer covek hteo da se upisa cekajuci u red oko dvadeset minuta da udje na stadion. Bez bilo kakve zajebancije jer ovo vidim kao ozbiljan problem. Na to kad se doda da je cekao jos pa skoro toliko da kupi kartu.

Zatvaraju parking pa se parkiramo na trotoar i to na zelenu povrsinu kako bi pesaci prolazili. Razumem da nema parking,  razumem i da neko nece da plati pa se parkira tamo ali debilizmima nema kraja.

Kako misle da privucu ljude?  Igramo nikad bolje ali ljudi se polako vracaju.  Treba da stvore naviku. Racunajte da od kako smo poceli da nizemo pobede da uvek dodju po stotinak novih ljudi ali posle svih problema od njih mozda odluci da dodje opet desetak.

Kad je guzva sa kartama neka postave jos dva coveka ispred i kad ne uzimaju brlk daju im po neku svotu karata i nek prodaju ispred ili nek udju u kucicu pa po dvoje na salter. Otvore parking i ubrzaju malo ulaz. Tolko li je problem???

Link to comment

Ja ne smem ni da pomislim kolima da dodjem iskreno. Ko ide na jug nek dodje na vreme jer ultrasi prave guzvu posle pocetka do 10, 15.tog minuta recimo. Znaci s kartom i na vreme, radi biletarnica i na hali i na istoku. Grese sto ne otvaraju sve ulaze u svakom slucaju.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Ako ćemo pošteno kod Urologa još veća gužva, a Mare je u pravu. Ne  treba ljudi da dolaze na stadion kao "pod kaznu" nego s merak, pa za toliko može da se učini nekakva komocija. Voda tehnička, a da unese ne možeš, klozeti izvori zaraze, parkiranje prava avantura, a policija s njihove taktičke vežbe dodatno nervira. Semenke jesu na superligaškom nivou, kao i ekipa, pa je to, za sada, ipak nešto što donosi prevagu, ali..... Treba razmisliti o tome. Da ne pominjem kišu a ne davanju amreli da se unosu. Malo fleksibilnosti nije na odmet, kaj ne. E i kad bi pivo prodavali na tribine.... 'ladno... brrr. Makar i bezalklholno.... :)

Link to comment

Ne prihvatam da komformizam moze da nadvlada osecaj ljubavi prema klubu. Cekao u red da udje i zato sto cekao malo duze vise nece dolazi. Niko ga nije udario s pesnicu u glavu na stadion, nego je pisao u mrak ...Delim ja vase misljenje apsolutno da sve bi trebalo da bude savrseno, i ja bih kao perfekcionista iskonski zeleo da tako i bude ali nije ..

I ja bi voleo da imamo stadion ko u Minken, al mi nismo nemci no smo Srbi. Sprem ljudi i stadion. Ko voli Radnicki vise od svoje tastine, dobrodosao je ... Ko se rodio da cangriza i jede govna samo, koj ce pa kurac. Na delijski vis navijaci su imali grejanje u sedista ... Sta li se ljudi umisljaju ne znam ... Bolje 1.000 normalnih nego 10.000 baba na tribinama ...

 

Link to comment

Samo ne mešaj konformizam sa uslovima dostojnim normalnog čoveka. Niko ne traži grejači u sedišta, ali ni da kenjamo gde stignemo. Nismo Nemci al nismo ni Barbari. Jesmo bliži ovim drugima, ali trebamo težiti, valjda, ovim normalnijim. Svakako ne trebamo tražiti izgovore, a na klubu je da onaj "Skadar na Bojani" učini što normalnijim. Nije sve u transferima. Seti se šta piše na tribini stadiona "kraj pruge". :)

Link to comment
Samo ne mešaj konformizam sa uslovima dostojnim normalnog čoveka. Niko ne traži grejači u sedišta, ali ni da kenjamo gde stignemo. Nismo Nemci al nismo ni Barbari. Jesmo bliži ovim drugima, ali trebamo težiti, valjda, ovim normalnijim. Svakako ne trebamo tražiti izgovore, a na klubu je da onaj "Skadar na Bojani" učini što normalnijim. Nije sve u transferima. Seti se šta piše na tribini stadiona "kraj pruge". [emoji4]
Mi li smo normalni ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
18 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Mi li smo normalni ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Daleko od toga, al kad može u Milanovac, što ne može u Niš? 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...