Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 hours ago, martick said:

Sad sam odgledao celu emisiju i mogu vam reci da sam prezadovoljan prikazanim!

Oseti se odlucnost,pozitivna energija i kod Radana a pogotovo kod Tonceva!

Iz ove perspektive,nema zime! 

Ja sam osetio dosta jak nagon za povracanjem vec posle prvog minuta i spominjanja nekakvog pisma premijeru. Logicno je da ni jedna firma nece da da pare kad vide sa kim treba da posluju i ne treba to nista da cudi Tonceva i kompaniju. 

Link to comment
14 minutes ago, ackonish said:

Nakon meća protiv Partizana intervju live na Fejsu biće odrađen sa Nikolom Drinčićem, pitanja već od nedelje će moći da se postavljaju na društvenim mrežama kluba. 

 

Bravo majstore, konacno. Daj da cujemo konacno coveka, pusti ga bar pola sata :)

Link to comment
1 minute ago, W.F.C. said:

Bravo majstore, konacno. Daj da cujemo konacno coveka, pusti ga bar pola sata :)


Koliko ću da ga pustim od vas zavisi. :) Morala je da se napravi mala pauza zbog hladnoće, ali sada imamo i improvizovani studio za to, tako da će biti intervjui učestaliji. Drina će sigurno biti pre kup meča protiv Vojvodine. 

Važna stvar, najverovatnije protiv Mladosti igramo u subotu od 13 zbog kupa. 

Link to comment
Quote

На челу са капитеном Александром Јовановићем они су угостили Николу и његову породицу, а на дар је добио и дрес клуба. 

- Ми се као клуб увек одазивемо апелу за помоћ када су у питању наши суграђани. Тако је било и овога пута. Видели смо да се Никола суочава са великим проблемом и договорили се да му помогнемо. Драго ми је што се одазвао нашем позиву и дошао на стадион. Овим путем апеловао бих на све који су у могућности да се одазову апелу и помогну Николи. Уколико сви направимо мали корак, заједно ћемо доћи до циља, а то је да му помогнемо да живи нормалан живот какав и заслужује, у име Радничког је рекао Јовановић.

http://fkradnickinis.rs/news-single-view/127?fbclid=IwAR3Jp8E48bMp-U156m3QpjLaUHXFvK-pmanEdGYZmrjb0eTHraaSzdqqShk

Link to comment
22 minutes ago, ackonish said:

Važna stvar, najverovatnije protiv Mladosti igramo u subotu od 13 zbog kupa. 

Dva sata mnogo znače...ko Novaku, Nadalu i Federeru ?

Link to comment
31 minutes ago, fetboj said:

Logicno je da ni jedna firma nece da da pare kad vide sa kim treba da posluju i ne treba to nista da cudi Tonceva i kompaniju. 

Misliš da to tako funkcioniše ?

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Dva sata mnogo znače...ko Novaku, Nadalu i Federeru ?

Nije 2 sata, nego jedan ceo dan, pošto je kolo zakazano za nedelju. 

Link to comment
6 minutes ago, ackonish said:

Nije 2 sata, nego jedan ceo dan, pošto je kolo zakazano za nedelju. 

Ja sam nedvosmislen bio................

Edited by Constantin
Link to comment
8 minutes ago, Constantin said:

Misliš da to tako funkcioniše ?

 Trazi im pare neko ko ima zamrznutu funkciju. Bas me cudi sto ga odbijaju.

Link to comment

Debeljko, dali si oprostio Ivici što je selac i ponovo počeo da dolaziš na stadion ? Ili jr pak prezir nadjačao ljubav ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, ackonish said:

Mislim da se ne razumemo najbolje... ja govorim za utakmicu posle, protiv Mladosti... 

Ma razumem te ja....pomera se ceo dan, pre redovnog kola, ali baš u 13,00....radno vreme, ako je subota, posle se čude maloj poseti. Sitnica po sitnicu i sve manje ljudi na tribini. Možda su mogli matene, kao pored pruge od 10,00 :dry:

Link to comment
4 minutes ago, fetboj said:

 Trazi im pare neko ko ima zamrznutu funkciju. Bas me cudi sto ga odbijaju.

Ja ne znam ko ga to odbija. Od kad je došao u Radnički, vratio nam se MTS, tu je MaxBet, sponzorisali su, koliko znam i AMSS, čak mislim i Aerodrom Beograd (ili nešto što ima veze s Aerodromom)..... AKo misliš od privatnih firmi u Nišu od koga da očekuješ ? Od Yure, Šinvona....od Bifteka ? Oni i ne znaju gde je stadion...ustvari, otprilike zbog reflektora. Nisu Nišlije, ne interesuje ih Radnički...imaš takvih kolk'o oćeš. Dok je Ivica tu biće para iz "državnih firmi"...malo su štrpnuli blizancima, ali i dalje nesrazmerno mnogo dobijaju.....itd..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...