Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

6 hours ago, Redrooster said:

Ja bi prvi promenio da igra neki meraklija ovako....sorry.

Radonjic je nase dete.

Radnički je uzeo 20 000 € na ime trening kompezacije kad je ovaj otisao u Romu.

Skupljao je kao klinac lopte ispod Juga. Pokusavam da iskopam slike kad su Meraklije slavile 20 godina grupe, ima ga Radonjic na nekim slikama kako ispred Juga skuplja lopte i peva zajedno sa navijači.

Link to comment

Imas video na tube sa proslave 20 godina, protiv Zemuna se igralo i mnogo je ljudi islo, bio korteo kroz grad.

 

Ja samo vidim da se rasipuje, reflektori gore do pola noc, svetli Cair ko blesav zbog kasni treninzi, ima nas Lalatko ubaci u onu zonu od preko 1600 kilovata, a navikli smo do 350 da si trosimo. Nema vise cetvrtinka, nego osminka burek, jel zna on neke stvari il podjebava

Link to comment
Just now, W.F.C. said:

Imas video na tube sa proslave 20 godina, protiv Zemuna se igralo i mnogo je ljudi islo, bio korteo kroz grad.

 

Ja samo vidim da se rasipuje, reflektori gore do pola noc, svetli Cair ko blesav zbog kasni treninzi, ima nas Lalatko ubaci u onu zonu od preko 1600 kilovata, a navikli smo do 350 da si trosimo. Nema vise cetvrtinka, nego osminka burek, jel zna on neke stvari il podjebava

Kuj ga prca, ionako ne placamo struju.

Link to comment
Just now, Dali_man said:

Kuj ga prca, ionako ne placamo struju.

Sad da sacekamo zreb pa da vidimo dal se igra 12. il 19. i onda na dnevnicu s majstori da se pogodimo oko stadion, moz se garant sve zavrsi za 3,4 dana pred utakmicu. Koj si kog ima, jbga nama ce Brzi zavrsi jeftinje.

Link to comment
Quote

Волео бих да добијемо некога ког можемо да елиминишемо. Најбоље би било Малтежане, екипу са Гибралтара, из Сан Марино... То би било најбоље.

 

Link to comment

Озбиљна фирма спонзорише озбиљан клуб, цела Европа има то да гледа. :fantom:

Link to comment
15 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Jos jedan stoper, letosnja ili zimska zelja naseg sportskog je raskinuo ugovor. Igra levom nogom, visok.

Sapni ko, da javnem

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...