Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

7 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Crni blizanac dobio Backu i Proleter. Prvi slabi bez par igraca,  drugi uopste nisu igrali lose a ovi maltene prvu priliku iskoristili i sledeci napad Lambulic iz Proletera dobija crveni.

Mislim da su oni obicna prevara i da ce primiti tri komada ako ih Zvezda otvori na vreme. Da su imali za protivnike ekipe koje smo mi imali tesko da bi izvukli tri boda ukupno.

Moja procena. 

Imaju oni kvalitet ali forma u ovom trenutku po meni nije mogla objektivno da se vidi.

 

Slazem se. Pumpaju ih novinari veštački. Demontirace ih ovi, a mi zabijamo kolac u sredu.

Link to comment

Ja navijam za nereseno tu. Izgleda strajkovali u utorak, nisu hteli na trening pa im obecali plate do petka. Nista to opet ne znaci mozda se zainate protiv ovih a i protiv nas. Dobro sto imaju dve teske utakmice u 4 dana ali opet ne odlucuje ni to.

Radnicki u sledece 4 utakmice moze da odredi tok sezone, zapecati drugo mesto pred plejof, ostane u trci za kup i za titulu.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Раднички Н. - Радник

Субота, 02.03.2019 15:00 - Ниш -
Делегат - Сп. радник: СТОИЉКОВИЋ Драган
Главни судија: НИКОЛИЋ Бојан
Први помоћни судија: БАНОВИЋ Бојан
Други помоћни судија: СТАНОЈКО
Link to comment

Što bi se reklo, ostade nam najgora opcija za sredu, da nam sudi Vasić :vesala2:  Jedino, ako delegiraju Jovanovića ili Stojilkovića, pošto su iz prestonice - zbog troškova, možemo da se nadamo nečemu, što se zovi fer suđenje....tj, u ovom slučaju 60-40 za domaćina.

 

P.S. Mažić ipak... :)

Edited by Constantin
Link to comment

Тек пре сат времена се на каналу супер лиге појавио извештај са утакмице против Воше и то извештај са Арене. Ту има онај "сумњиви" старт над Грбићем...

 

 

Link to comment
Quote

Ivica Tončev, prvi čovek Radničkog, Miodrag Stoiljković, potpredsednik i legenda kluba i Radan Ilić, predsednik Skupštine, večeras gostuju u emisiji Eko Speed na RTV Belle amie i tom prilikom će govoriti o Evropi, rekordima i napadu na prvi trofej u istoriji Radničkog. Emisija počinje u 21 sat!

 

Link to comment

este culi nislije

ako se nastavi trend iljadu gledaoca po tekmi, ode si ivica, pokupi si kablovi a mi ostadosmo s radana i rucnim radom, sa konopac na grbinu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...