Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

5 minutes ago, W.F.C. said:

Mare jel Lalatko bio trener Vose kad su izbacili Sampdoriju i stigli u plejof?

1 kolo Bokelj

2 kolo Connahs Quay

3 kolo Dinamo Minsk

Kvalifikacije Az Alkmaar

Link to comment

Juce na trening im ocitao lekciju. Ocete u Evropu, a dosli ste nespremni. Neki nisu potrcali za vreme pauze. Tacno se vidi ko je profesionalac - Caki je spreman kao mašina!

Link to comment
14 minutes ago, Real sa Nišave said:

Juce na trening im ocitao lekciju. Ocete u Evropu, a dosli ste nespremni. Neki nisu potrcali za vreme pauze. Tacno se vidi ko je profesionalac - Caki je spreman kao mašina!

Krene gusto tu je Caki. Ko zna koliko utakmica dobio i najbolje igrao upravo na najvaznijim. Mislim da treba samo da se postavi pitanje da li moze a obzirom da moze uprava ne bi trebala da razmislja. On ima najvise motivacije da uradi nesto pred kraj karijere. Obzirom da nije nista uradio sa svojim talentom moze bar da se upise u istoriju svog kluba. Jos bolje ako ta istorija dosegne tamo negde do kvalifikacija.

Mi igraca kao sto je Caki nemamo

 

Link to comment
Krene gusto tu je Caki. Ko zna koliko utakmica dobio i najbolje igrao upravo na najvaznijim. Mislim da treba samo da se postavi pitanje da li moze a obzirom da moze uprava ne bi trebala da razmislja. On ima najvise motivacije da uradi nesto pred kraj karijere. Obzirom da nije nista uradio sa svojim talentom moze bar da se upise u istoriju svog kluba. Jos bolje ako ta istorija dosegne tamo negde do kvalifikacija.
Mi igraca kao sto je Caki nemamo
 
Stvarno nije ništa uradio ... Rang Zavise Pejića.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Real sa Nišave said:

Juce na trening im ocitao lekciju. Ocete u Evropu, a dosli ste nespremni. Neki nisu potrcali za vreme pauze. Tacno se vidi ko je profesionalac - Caki je spreman kao mašina!

Pa nisu ti fudbaleri nista krivi. Nisu oni tu da misle nego da rade kako im se kaze. Verovatno im niko nije dao neki plan rada posle utakmice sa Napretkom nego im je bilo bitno u koju kafanu ce ici na proslavu. Ti fudbaleri nikada nisu kretali na pripreme ovako rano, vecina njih se u ovo vreme ili brckala u moru ili planirala neko more. Skroz je normalno sto su nespremni. Prvi put su u situaciji da imaju pripreme pocetkom juna.

Link to comment

Pa nije bas, vec trecu, cetvrtu godinu sezona krece sredinom jula, i cak i da nije Evrope prva utakmica u prvenstvu ce verovatno i ove godine da bude oko 20.jula

Link to comment
On 10.6.2018. at 21:08, Constantin said:

Da...sećam se protiv Voždovca....pa kako je Raula "namestio" ovde protiv Spartaka beše...

.....nego, zna li ko jel Obradović izašao iz pritvora ? nešto mi pade na pamet...

znamo, ene pustili ga jutroske ... evropa visi o koncu

Link to comment

Има ли тренинг данас у 10? Колико сам схватио шефа Лалата данас је само један тренинг...

Link to comment
1 minute ago, Captain_Darling said:

Има ли тренинг данас у 10? Колико сам схватио шефа Лалата данас је само један тренинг...

 

utepa te taj odmor, bataljuj ... posto je samo jedan danas, cenim da je popodnevni ... 

Link to comment

Могла би да се опали друга рука преко оног уметничког дела на зиду од "тунела", почело да избија као у "Време чуда". Ту се очекује интервенција и искуство Марјановића, само да скупимо 500 кинте за материјал...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...