Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Sad mi kaze kolega da je flaša vode bačena iz lože Partizana i da je pogodila njegovog prijatelja u glavu. Čoveku velika cvoruga izašla, a inače došao iz Berlina u posetu.

Elem, posto je snimljen momak koji je bacio flašu, policija ulazi u ložu da privede kretena i ovaj vadi značku i pokazuje pandurima u trenutku kada su mu prišli da ga izvedu.

Panduri se okreću i odlaze.

To se i na snimku vidi, da je publika odma prepoznala ko je bacio flašu.

Link to comment

Ja ne znam zašto je Partizanu potreban Pantić sa svojim fašističkim metodama. Na kraju će sam Prtizam imati najveće štete od njega. Njega i onako niko u Srbiji ne smatra ozbiljnim, osim nekoliko sledbenika po forumima...

Link to comment
2 hours ago, Constantin said:

Ja ne znam zašto je Partizanu potreban Pantić sa svojim fašističkim metodama. Na kraju će sam Prtizam imati najveće štete od njega. Njega i onako niko u Srbiji ne smatra ozbiljnim, osim nekoliko sledbenika po forumima...

I nekoliko hiljade idiota na raznim njihovim tribinama. Mani to "ne smatra ga niko ozbiljnim" On je glasnogovornik sveopsteg "navijackog" ludila iza kojeg stoji mafija i DB.

Link to comment
9 minutes ago, Dali_man said:

I nekoliko hiljade idiota na raznim njihovim tribinama. Mani to "ne smatra ga niko ozbiljnim" On je glasnogovornik sveopsteg "navijackog" ludila iza kojeg stoji mafija i DB.

Ceniš da ga ozbiljno shvatimo ili da i mi napravimo nekog svog Pantića ?

Link to comment
3 minutes ago, Constantin said:

Ceniš da ga ozbiljno shvatimo ili da i mi napravimo nekog svog Pantića ?

Dovoljan nam je ovaj zamrznuti Sojic. Da ne idemo bas toliko daleko.

Link to comment
2 minutes ago, Dali_man said:

Dovoljan nam je ovaj zamrznuti Sojic. Da ne idemo bas toliko daleko.

Naravno, mi smo ozbiljan klub, sa mnogo dužom tradicijom nego ovi što posežu za takvim likovima.

Link to comment
1 minute ago, Real sa Nišave said:

Vidis da smo potrebni na atletkoj stazi, ovi iz Vesnika sikanirali Borivoja.

 

JA sam isterao jednu šmizlu kad je Borjan bio na našem golu. Psovala ga sve vreme, a akredizovao se njen momak i uveo je tu, iza gola. Momak je bio foto-reporter. 

 

Link to comment

Sto vise gledam onaj gol sto nam ponisten....vise mi se cini da nije bio ofsajd. Gledajuci Mrku mozda i deluje, al gleda se njegova noga i lopta. Sto nam ne pokazu njihove 156,kamere sto su poneli...

 

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

 

 

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Boki Nis said:

Sto vise gledam onaj gol sto nam ponisten....vise mi se cini da nije bio ofsajd. Gledajuci Mrku mozda i deluje, al gleda se njegova noga i lopta. Sto nam ne pokazu njihove 156,kamere sto su poneli...

 

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

 

 

 

 

Pazi da ti ne pokažu. Oni kad kradu ćute ko miševi...

Link to comment

Okrećemo se dalje, pozivam forumaše, da daju svoj doprinos i golmana koji se sutra vraća treninzima pitaju šta god žele da znaju. Intervju radimo pre ili posle treninga u sredu. Pa, izvolite, pitajte :)

Link to comment

Partizanov vesnik je nekad bila normalna klupska novina koja se kupovala i rado citala sirom zemlje... Ovo nije Partizanov vesnik... Ovo je samo Pantic, drugovi...

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Bata Mirkovic legenda, bez kukanja na sudije, los teren i ostalo sto smo sve cesce prinudjeni da slusamo... konacno ok lik za trenera kod njih... izjave na 6:00

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...