Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 hour ago, martick said:

Ma kakav Micic,svaki put kad ima loptu u svom posedu treses se da ce je olako izgubiti...mnogo nesiguran a i bio je dosta negativan u samoj svlacionici!

Odakle ti znas kakav je bio u svlacionici?

Link to comment
5 hours ago, martick said:

Ma kakav Micic,svaki put kad ima loptu u svom posedu treses se da ce je olako izgubiti...mnogo nesiguran a i bio je dosta negativan u samoj svlacionici!

Za svlacionicu ne znam a za igru se ne slazem. Izgleda da si zaboravio pley off. Niko loptu nije mogao da mu uzme, prelazio po dva igraca i bio najbolji igrac ispred Babica.

Link to comment

Ispalili ga za pare, nisu ga pustili preko i ostao preko kurca kod nas. I ono sto je potrčao tri koraka je premija. 

Plaćen je ceh glupostima uprave.

 

Link to comment

Inace, tip igraca (Munja) koji je odradjivao dosta posla na sredini koji se ne vidi bas puno, ali ovih mesec ipo bas los. Znaci s razlogom...

 

Lazar pozvan u mladu repku koja ima skor 6-0-0 i moze da overi plasman na prvenstvo sad za vikend. Kapiram da bi mu bila jos veca cena da je sacekano to prvenstvo (ako bi i tamo igrao), ali da ne kritikujem ipak najveci transfer u skorijoj istoriji.

 

Link to comment
Inace, tip igraca (Munja) koji je odradjivao dosta posla na sredini koji se ne vidi bas puno, ali ovih mesec ipo bas los. Znaci s razlogom...
 
Lazar pozvan u mladu repku koja ima skor 6-0-0 i moze da overi plasman na prvenstvo sad za vikend. Kapiram da bi mu bila jos veca cena da je sacekano to prvenstvo (ako bi i tamo igrao), ali da ne kritikujem ipak najveci transfer u skorijoj istoriji.
 
Jel ? A od kolko se pare tu radi ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
39 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Jel ? A od kolko se pare tu radi ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Trebalo bi 700 000, gore, dole, ali ko ce ga znati, eto ne vidim ni da je Olimpijakos objavio a trebalo je.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...