Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Grbic u padu forme. Mrka nista ne igra. Kad se doda da je brzeg Haskica povukao i dobio duplo slabijeg igraca nego sto bi bio u spicu a u isto vreme upario sa Nikodijevicem a videli smo da ne funkcionisu bas kako treba.

Ishod ovakve postave je jedan sut u okvir gola. Drugacije bi mozda bilo da su krila raspolozena.

Da stvar bude gora Stane nije mogao da cuva Owusua. On je brz i tesko se cuva ali postavljanje mu je bilo mnogo lose. Ufrkisao se.

To je uslovilo da potrosimo jednu izmenu na Bondarenka koji je uspeo da zatvori rupu ali smo izgubili svezu krv u napadu.

Dakle dve protracene izmene, losa prva postava i neresen rezultat. Mislim da mozemo ovaj bod proslaviti kao sva tri. Vise smo imali srece nego pameti.

Stanisavljevic mora da igra od prvog minuta. Haskic ili Nikodijevic jedan na teren.

 

Sto se tice prelaznog roka mislio sam da ce da popunimo rupe, bar to ako ne dovedemo neku bombu. Vujaklija je prava bomba i legao bi Lalatu kao budali...

Ponavljam, moramo da imamo opciju za Staneta jer ume da podbaci. Stoji da je Owusu brz, stoji i da def srednji nisu brzo zatvarali ali stoji i da se Stane lose postavljao. Ovo je moje laicko misljenje.

 

Link to comment

Grbin highlight u nas je ono pretrcavanje crnca amatera sa Malte u Nisu. Ostalo velika 0. Mislim da je jako los po tim u svlačionici i da bi dobili da se naljuti i ode si..

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Da se ne ponavljam za Grbica ali .... Grbicu treba motivacija, jake utakmice. To je igrac koji ce biti najbolji protiv najacih ali zato jako lose igre vec dobijene utakmice i utakmice bez publike. Mislim da bi vise doprineo kao izmena da hvata na svezinu i snagu u utakmicama sa slabijim protivnicima.

Ipak i on je zrtva Lalatove u ovoj utakmici jako lose taktike. Imao je on jos jedan slucaj gde ga je skroz istupio a nije morao. Haskic jeste kreativan igrac ali Stanisavljevic, Babic, Caki pa mozda i ovaj mladi Damjanovic su mnogo srecnija resenja. Jes da je Caki imao crveni, samo konstantujem a i da nije ne bi bio u startnoj potpisujem.

Mrka izgleda mora da se isforsira a i po meni je vec istrosio sve kredite i hteo bih da vidim i neko drugo dete a ne samo njega. Apostolovic & co.

Ja bih igrao otvorenije i na gol vise. Owusu brz ali jako los realizator, pa i da nam da gol ne vidim zasto bi se ovoliko zatvarali ko da igramo protiv Mancestera? Nadam se da ce Lalat brzo da pohvata konce jer ove njegove kombinatorike mi se uopste ne dopadaju. Najbolji igrac ti je  na klupi (Stanisavljevic). Igras povuceno bez pravog kreativca. Stavljas sporijeg sidrasa umesto brzog igraca u napad. Mrka ti na krilu koji ne igra nista zadnje dve godine. Ubaci ga protiv slabije ekipe a ne u gostima protiv Cuke...

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...