Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Kad izadje Mrka bicemo jaci za 50%. Ne razumem Lalatovicevo forsiranje Nikodijevica i Haskica jer do sada to nije funkcionisalo.

Voleo bih da vidim Damjanovica i Babica ali i Randjelovica. Ne znam da li se Nikodijevic povredio ali ubaciti njega i Mrku pre Stanisavljevica koji nam je jedan od najboljih igraca je po meni vise nepromisljeno nego neko takticko resenje.

Link to comment

Bod ko kuca. Sila osovine Stane - Grba, mogla je da nas kosta sva tri boda, srecom pa smo imali raspoloznog gosu. Cim je usao Stanisavljevic, odmah smo zaustavili Ovusua i prebacili igru na njihovu polovinu, jos smo na kraju mogli do sva tri boda. 

Link to comment

Odlicnih mesec ipo ,mislim da im treba ova pauza samo tako. U svih 11 utakmica je imalo sta da se vidi sem u Izraelu. Opet smo uboli golmana, neverovatno je vec postalo.

Link to comment
Bod ko kuca. Sila osovine Stane - Grba, mogla je da nas kosta sva tri boda, srecom pa smo imali raspoloznog gosu. Cim je usao Stanisavljevic, odmah smo zaustavili Ovusua i prebacili igru na njihovu polovinu, jos smo na kraju mogli do sva tri boda. 
Počesmo mi zadnje vreme da mnogo slavimo bod ko kuću ......

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
36 minutes ago, Dali_man said:

Bod ko kuca. Sila osovine Stane - Grba, mogla je da nas kosta sva tri boda, srecom pa smo imali raspoloznog gosu. Cim je usao Stanisavljevic, odmah smo zaustavili Ovusua i prebacili igru na njihovu polovinu, jos smo na kraju mogli do sva tri boda. 

Ja mislim čim je ušao Bondarenko....

Link to comment
11 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Vujaklija u Proleteru ..... Mogo Ivica strosi koju paru ... Ako su uopšte pare odlucivale

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

To je njegov bivši tim za koji je odigrao u sezonama 2013-2015,  67 utakmica i postigao 26 golova. (Wikipedia)

Link to comment
To je njegov bivši tim za koji je odigrao u sezonama 2013-2015,  67 utakmica i postigao 26 golova. (Wikipedia)
A jel ? E pa eno s Munju nek prave bravure cuzamen

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

A jel ? E pa eno s Munju nek prave bravure cuzamen

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

 

Zar ne reče Real da nije otišao u Proleter ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...