Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 minutes ago, Boza_zvani_Pub said:

?

 

tražili da se srede neke bezbednosne  stvari po stadionu. neviđeni cirkus

 

za uzvrat ljubazni domaćini su zacrnili nazi simbol na zastavi

 

Link to comment
30 minutes ago, levi said:

 

tražili da se srede neke bezbednosne  stvari po stadionu. neviđeni cirkus

 

za uzvrat ljubazni domaćini su zacrnili nazi simbol na zastavi

 

Pilence, pa pročitaj Žurnal pre nego sto se osecas pozvan da pričaš okolo ono sto ti nisam nocas saputao na uvce.

Ne volim kad ispadnes tutuban u drustvu.

 

 

Link to comment
Just now, Real sa Nišave said:

Pilence, pa pročitaj Žurnal pre nego sto se osecas pozvan da pričaš okolo ono sto ti nisam nocas saputao na uvce.

Ne volim kad ispadnes tutuban u drustvu.

 

 

Mani sve ce vas ugase ovi moderatori. Ovo su provokatori i nemojte da se primate. Vezbaju za bota pa mozda ih pozovu za posao. Za sada im dobro ide.

U ovim raspravama ne mozes da pobedis jer oni ulaze sa namerom da provociraju u temi koja njima nista ne znaci a mi deljemo prste ovde godinama. Zato ako se upustas u raspravu samo ti mozes da se iznerviras. Sa druge strane kome je bitno sta levi i goranz i njima slicni pricaju. Jasno se vidi da od konstruktivnog dijaloga sa takvima nema nista pa pusti neka saraju da skupljaju postove. Moderatori to cene a ti nemas sanse sa ta dvesta i kusur posta :D

Znam da znas ali ovo pisem uopsteno za sve.

Link to comment
3 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Svaka cast. Upravo tako. Jedino meni sa terena delovalo da je Micic uz Nomu najlosiji. Aksentijevic u prvom delu prosle sezone bio najbolji ali vec dugo igra u kontra ritmu. Tada je zasluzio poziv za B reprezentaciju i hteo ga je Partizan. Grbic je istrosen i treba mu predah od ovih  jakih  meceva, bio  je najbolji u Tel

Avivu.

Hvala na trudu i hvala na analizi. Da je vise forumasa kao ti de bi nam kraj bio. :thumbup:

 

 

Kod Micica je problem to sto nema kvalitet, a ni godine, za ono sto Lalatovic ocekuje od njega. U pitanju je vrlo koristan igrac, more duela je dobio na sredini terena na konto svoje fizicke superiornosti, ali jednostavno nema korektnu pas igru i ne moze se od njega ocekivati da organizuje igru i poveze linije. Takav igrac se uparuje sa nekim Cakijem od pre deset godina a ne sa Numom koji je fizicki slabija verzija Micica. Japanac je bio uzasan sinoc, prodao je valjda svaku loptu koja je dosla do njega a u odbrani nije mogao da se nosi sa onim Mishom koji ga je preskakao na terenu kao tarabu.

 

Lalatovic je ocigledno imao ideju da nekako drzi rezultat dok se igraci ne priviknu na utakmicu pa da ubacivanjem Cakija pokusa da napadne i iznenadi Makabi ali je Radnicki primio dva supacka gola i ta ideja je prdnula u cabar. Jebi ga, igrali ste protiv mnogo boljeg i tehnicki superiornijeg tima sa boljim trenerom na klupi i odradili su vas lagano, nema tu Bog zna sta da se analizira.

Link to comment

Opet se slazem sem sto mi Micic nije delovao fizicki superiorno. Mozda promenim misljenje kad odgledam utakmicu.

Da smo imali bolja dva igraca umesto Nome i Micica drugacije bi izgledala i ova i prosla utakmica. Ali jbg pare ...

Mislim da smo upravo tu izgubili bitku.

Takodje slag na torti su dva nasa trenera a posebno Veselinovic koji poznaje nase igrace bolje od njih samih.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Meni je ovo ok za povratnicku sezonu, mnogo je vaznije kako ce stvari dalje da se odvijaju. Igraci su dobili sestog trenera u periodu od godinu dana i uopste ne cudi da nije stimalo kako treba u ovakve dve utakmice kao sa Makabijem. Moze ovde svako svakog takoreci da izbaci, ali uvek ima ono ali... ima vremena, nadam se. Za nasu ligu i kup ovaj tim je skroz ok. Ako je sad 2018. a neko se proglasi za preCednika na 7 godina 2016-te, znaci jos 5 god. ima fore, a to se poklapa s jubilejom veka postojanja kluba, onda bi mogo i neki plan da ima okvirno bar, tipa do stogodisnjice kluba trofej ili dva i recimo jos dva, tri izlaska u Evropu. I da ide u tom smeru sve.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...