Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

6 minutes ago, Goranz said:

Ko kaže da nisam? Na forumu je bitna forma, ne suština. A što se tiče pravilnika o kažnjavanju, nije do mene što je takav. Primera radi, po njemu smeš moderatoru (recimo radiši) da pretiš, šalješ uvrede, šalješ slike uda (tvog ili tuđih) u inbox i on sme samo da te opomene. Ako ne veruješ, slobodno proveri.

E svaka ti cast sto si se oformio ! 

Stvarno ne mogu da pisem o ovakvim stvarima na temi koja glasi Radnicki Nis.

 

Ne znam od nasih ko se razume i moze da pise ovim moderatorima da banuju decka a ne da mu gase nick. Nov je a nije se naucen rodio kako se ponasa na forumu parapsihopatologija.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Pa na to je trebalo ranije da mislite nego što ste ga regrutovali za huligana i rekli da ide okolo i vređa velikane foruma. Nije moderacija Vučić pa da ne može da se obračuna sa huliganima.

Link to comment

rango je jedini hrabar jer se nicega ne stidi, deje ostala mnogobrojna rodbina koja je smrdela ovde dok smo bili na stadionu ? sve same sise i gola dupeta, pljuc

Link to comment

Radnicki solidan ali preplasen, tek kad je bilo jasno posle tri poluvremena i 0:4 da ispadaju igraci su se malo oslobodili i proigrali. Doduse, ima i do toga da Makabi vise nije bio preterano zainteresovan za utakmicu. Desna strana Radnickog sastavljena od bivsih Partizanovih krseva i onaj Japanac su bili isuvise velika prednost za Makabi da bi moglo na nesto vise da se racuna. Pankov, Micic i ova dva momka napred su fino odigrali. Ovaj Micic jeste mator i balvan kad treba da pusti dobar pas napred ali ogroman posao zavrsava za Radnicki na sredini terena i dok je imao snage odigrao je veoma dobro. Dobar je bio i ovaj drugi stoper Crnimarkovic ili tako nesto.

 

Komentator je u jednom trenutku podsetio da je ova olupina od Aksentijevica odigrala jednu utakmicu za A reprezentaciju. Da covek ne poveruje kakvi su sve igraci oblacili reprezentativni dres. Bezobrazan, svadljiv a nista ne zna, za drugi gol Makabija je tacno trebalo neko s tribina da sidje i da ga isamara. Tezak dunster.

 

Sve u svemu, od nasih klubova u ovom kolu jedino se Partizan posteno izblamirao. Radnicki je ipak do kraja uspeo da popravi utisak, Makabi je isuvise dobra ekipa da bi se racunalo na prolaz. Lepo je bilo videti evropsku utakmicu u Nisu ponovo.

Link to comment
6 hours ago, harper said:

Radnicki solidan ali preplasen, tek kad je bilo jasno posle tri poluvremena i 0:4 da ispadaju igraci su se malo oslobodili i proigrali. Doduse, ima i do toga da Makabi vise nije bio preterano zainteresovan za utakmicu. Desna strana Radnickog sastavljena od bivsih Partizanovih krseva i onaj Japanac su bili isuvise velika prednost za Makabi da bi moglo na nesto vise da se racuna. Pankov, Micic i ova dva momka napred su fino odigrali. Ovaj Micic jeste mator i balvan kad treba da pusti dobar pas napred ali ogroman posao zavrsava za Radnicki na sredini terena i dok je imao snage odigrao je veoma dobro. Dobar je bio i ovaj drugi stoper Crnimarkovic ili tako nesto.

 

Komentator je u jednom trenutku podsetio da je ova olupina od Aksentijevica odigrala jednu utakmicu za A reprezentaciju. Da covek ne poveruje kakvi su sve igraci oblacili reprezentativni dres. Bezobrazan, svadljiv a nista ne zna, za drugi gol Makabija je tacno trebalo neko s tribina da sidje i da ga isamara. Tezak dunster.

 

Sve u svemu, od nasih klubova u ovom kolu jedino se Partizan posteno izblamirao. Radnicki je ipak do kraja uspeo da popravi utisak, Makabi je isuvise dobra ekipa da bi se racunalo na prolaz. Lepo je bilo videti evropsku utakmicu u Nisu ponovo.

Svaka cast. Upravo tako. Jedino meni sa terena delovalo da je Micic uz Nomu najlosiji. Aksentijevic u prvom delu prosle sezone bio najbolji ali vec dugo igra u kontra ritmu. Tada je zasluzio poziv za B reprezentaciju i hteo ga je Partizan. Grbic je istrosen i treba mu predah od ovih  jakih  meceva, bio  je najbolji u Tel

Avivu.

Hvala na trudu i hvala na analizi. Da je vise forumasa kao ti de bi nam kraj bio. :thumbup:

 

Link to comment

Mislim da ce protiv Dinama Lalat morati malo da promeni ove istrosene igrace. Oni su sad nagazna mina posle sinocnjeg ispadanja. Emotivno ispraznjeni i iscrpljeni.

Mislim da ce u nedelju izaci nesto nalik ovom sastavu.

Zivkovic - Todorovski, Bondarenko, CM, Stankovic - Micic, Aleksa (Aca) - Aca (Apostolovic), Caki, Randjelovic - Mrkic

 

Definitivno nam treba jos jedan defanzivni srednji i naravno levi bek. Ne znam kakav je vas utisak ali moj je da Cirkovic treba da bude treci bek koji se razigrava a ne opcija za drugog beka? Hajdin bi nam zavrsio poso samo tako ali ne verujem da mozemo da mu damo platu koju prima u Zvezdi.

Mozda bi Babic mogao da zauzme mesto, ne znam dokle je dogurao sa oporavkom i u kakvom je kondicionom stanju?

Link to comment

Sinoc nam je najveci problem bila igra Micica i pre svih Nome. Nadam se da je samo losa forma u pitanju jer ono nije licilo ni na sta.

 

Cim je usao Caki odmah je i leva strana napada pocela da lici na nesto

Link to comment
16 minutes ago, cartman said:

Sinoc nam je najveci problem bila igra Micica i pre svih Nome. Nadam se da je samo losa forma u pitanju jer ono nije licilo ni na sta.

 

Cim je usao Caki odmah je i leva strana napada pocela da lici na nesto

Micic se i prosle godine mucio sa formom u startu. Misim da njegovoj konstituciji ne prija ovolika vrucina.  Noma se takodje mucio u pas igri. Krenuo pripreme odlicno i onda na sredini istih ga utulio. Tek je krenuo da igra krajem jeseni kod Djumija. Ovo pre sve traljavo a i cini mi se da se u medjuvremenu i povredio pa propustio neke utakmice.

Link to comment
kakav je ovo levo krilo Ranđelović  koje navodno danas potpisuje za pfc?
Raspad. Ko i sve sto se sjati u JSD

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
22 minutes ago, cartman said:

Sinoc nam je najveci problem bila igra Micica i pre svih Nome. Nadam se da je samo losa forma u pitanju jer ono nije licilo ni na sta.

 

Cim je usao Caki odmah je i leva strana napada pocela da lici na nesto

Noma je sagoreo u zelji da se dokaze. To se videlo iz aviona.

Link to comment

Sad Recko pa jos 4 utakmice do prve pauze u prvenstvu, samo da ne padnu u tim utakmicama posle Jevrope. Onda je pauza od 1. do 15. septembra taman da predahnu i da se vidi ko je ostao, ko dosao, ko otisao. Za sad deluje da smo medju prvih 5,6 ekipa sigurno, nadam se na kraju i opet medju 4...ili potajno ko i svake sezone cekam neko iznenadjenje u kupu...

 

Quote
Radnički N. - Dinamo


Nedelja, 05.08.2018, 20:00
Delegat: PANAJOTOVIĆ Vidojko
Glavni sudija: ILIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan
Četvrti sudija: NIKOLIĆ Bojan

 

Boki samo cetvrti sudija, jbga

Edited by W.F.C.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...