Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

4 minutes ago, martick said:

Sta bre hoces ti ljakse? 

Dosao si ovde da nas provociras! 

 

Po svemu sudeci tebe je uspeo :whistle:

Nemoj da zaradis neki ban bezveze, koga briga sto neko tamo misli bezveze ;)

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
1 minute ago, Goranz said:

Džabe pišeš, ukinut mu je nick. Ispostavilo se da i moderacija listom navija za blizance.

Kako mislis ukunut nick, valjda je banovan ako je kaznjen? Za sta da mu ukidaju nick?

Link to comment
Just now, Rumpelstiltskin said:

Rango je jedan od retkih forumasa sa kojim bi popio pivo.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Ti bas i nisi merodavan, nemoj se ljutis :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

Merodavan za sta ? Ne se ljutim
..

 


Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

 

Za pivo. Ti si notorni antialkoholicar :dry:

Link to comment

Elem, treba uciti od izraelaca.

Od kako su krocili u Nis su vrsili konstantno pritisak na delegata, sumnjiva je i promena sudija na dan utakmice. 

Zalili se na hranu, pa na stadion, pa izboksovali zatvaranje dela Juga, pa trava nije valjala, pa onda trazili pesak da se posipa oko terena, pa onda da se pomeraju linije oko terena, pa da se u opste ne igra zbog nebezbednog stadiona jer, jelte, stolice polomnjene i sl.

 

Link to comment
1 minute ago, Goranz said:

Pa zbog vikanja na forumaše koji imaju gotovo 9000 postova. Takve stvari se ovde sankcionišu najstrožom kaznom.

Svasta !!! Kaznjava se decko zato sto neki provokator ima 9000 postova. Mogao si da pises tacku, zarez pa da dodjes do toga. Nadam se da si sad bas onako ispunjen?

 

Inace moderacijo mi smo vec emigrirali sa jednog sajta pa mozemo i sa ovog. Vracajte decka i banujte ga kao sto bi to uradili nekom od blizanaca. Nije uredu. Nov je i prima se na provokacije pa bar dozvolite da prodje skolu a ne ovako da se ne izrazavam po naski...

Link to comment

A da. Hotel cuvalo 50 pandura plus angazovali privatni sekjuriti, pa je stadion 4 puta sa psima pronjuskan jer se osecali nebezbedno, virilo se u svaki kutak. Ostavili su nikakav utisak.

 

Link to comment
3 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Svasta !!! Kaznjava se decko zato sto neki provokator ima 9000 postova. Mogao si da pises tacku, zarez pa da dodjes do toga. Nadam se da si sad bas onako ispunjen?

 

Inace moderacijo mi smo vec emigrirali sa jednog sajta pa mozemo i sa ovog. Vracajte decka i banujte ga kao sto bi to uradili nekom od blizanaca. Nije uredu. Nov je i prima se na provokacije pa bar dozvolite da prodje skolu a ne ovako da se ne izrazavam po naski...

Ko kaže da nisam? Na forumu je bitna forma, ne suština. A što se tiče pravilnika o kažnjavanju, nije do mene što je takav. Primera radi, po njemu smeš moderatoru (recimo radiši) da pretiš, šalješ uvrede, šalješ slike uda (tvog ili tuđih) u inbox i on sme samo da te opomene. Ako ne veruješ, slobodno proveri.

Link to comment
1 minute ago, Real sa Nišave said:

Elem, treba uciti od izraelaca.

Od kako su krocili u Nis su vrsili konstantno pritisak na delegata, sumnjiva je i promena sudija na dan utakmice. 

Zalili se na hranu, pa na stadion, pa izboksovali zatvaranje dela Juga, pa trava nije valjala, pa onda trazili pesak da se posipa oko terena, pa onda da se pomeraju linije oko terena, pa da se u opste ne igra zbog nebezbednog stadiona jer, jelte, stolice polomnjene i sl.

 

I u prvoj i u drugoj utakmici su nas prebili. Bezobrazno, pokvareno ali mudro.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...