Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

28 minutes ago, Goranz said:

Još jednom se pokazalo da je Radnički sramota srpskog fudbala. Rezultat, igra, navijači... dno. Možda bi to moglo da prođe u KSL ali domaća javnost ipak zaslužuje mnogo bolje.

Lalatovic podneo ostavku 

Link to comment
30 minutes ago, Goranz said:

Još jednom se pokazalo da je Radnički sramota srpskog fudbala. Rezultat, igra, navijači... dno. Možda bi to moglo da prođe u KSL ali domaća javnost ipak zaslužuje mnogo bolje.

+1

 

čemeruša

Link to comment
3 minutes ago, Cash said:

Lalatovic podneo ostavku 

Srećom je nedavno bez posla ostao trener koji ne bi imao šta da zameri upravi Radničkog ako bi ga angažovala.

Link to comment

Sasvim korektno smo odigrali, al sreće nismo imali ni gram. Dobili smo strasnog igraca... Lazara
Ja sam sasvim zadovoljan i mislim da imamo bolji tim od Partizana...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
39 minutes ago, Goranz said:

Još jednom se pokazalo da je Radnički sramota srpskog fudbala. Rezultat, igra, navijači... dno. Možda bi to moglo da prođe u KSL ali domaća javnost ipak zaslužuje mnogo bolje.

Polako preuzimamo sudijsku organizaciju, ide tu i savez u paketu i kad iskopiramo blizance necete se vi nas stideti. Jos malo nam treba. Samo strpljivo...

Link to comment

O utakmici moze da se pise dosta ali necu sad neki carsav :D

Najbitnije je da skupljamo polako iskustvo u ovakvim takmicenjima i sa ovako jakim protivnicima. Nisu oni mnogo bolji ali iskusniji jesu. Te sitne fore, cake, kad treba da malo povuce igraca da ga izbaci iz ravnoteze, kad treba da sece igru, grubost na granici faula i ostale stvarcice su u velikoj meri presudile. Pored toga bitnu ulogu je odigrala i nasa nesigurnost i strah tj. neverovanje u svoje mogucnosti u prvoj utakmici kao i neki grc u ovoj sada. Videlo se da su se tek u drugom vise opustili i poceli da igraju. Treca stvar koja je bitna za ovakav rezultat u drugoj utakmici je katastrofalna igra Nome i malo manje Micica ali samo malo manje. Nekako obojica slabo igraju velike meceve.

Dobitak je sasvim sigurno Randjelovic i sada kao i protiv Zvezde. Sada se videlo koliko ima osecaja i koliko znanja. Decko lepi loptu. Bice veliki fudbaler.

Neprikosnoven i dalje i no.1 je Pankov. Alfa i omega nase odbrane, decko igra bez greske. Strasan stoper. Ne znam kako zaluta u ovu vukoj....

 

Link to comment
1 hour ago, Goranz said:

Još jednom se pokazalo da je Radnički sramota srpskog fudbala. Rezultat, igra, navijači... dno. Možda bi to moglo da prođe u KSL ali domaća javnost ipak zaslužuje mnogo bolje.

Psi laju, karavani prolaze.

Tek ćete da nas ljubite među kriške.

Link to comment
1 hour ago, Goranz said:

Još jednom se pokazalo da je Radnički sramota srpskog fudbala. Rezultat, igra, navijači... dno. Možda bi to moglo da prođe u KSL ali domaća javnost ipak zaslužuje mnogo bolje.

Sta bre hoces ti ljakse? 

Dosao si ovde da nas provociras! 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...