Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

16 minutes ago, fetboj said:

Verovatno zbog keltskog krsta. Bilo je prekreceno slovo O u obliku tog krsta gde pise "Odred" i preko toga su stavili zastavu krsta gde je bilo slovo pa su ih verovatno zato kaznili. Jedino to mi pada na pamet. Mada mozda su culi od par njih majmunske krike pa su ih zato kaznili. Ima tu njih 5,6 koji uvek kad neki tamnoputi primi loptu glume majmune. Majmuni.

Ja sam pa opet čuo da je zbog nekih slomljenih stolica na Jugu i da tom delu neče biti dozvoljen pristup publici, ali sve je to rekla-kazala...vazda imaš nekakvih levaka što kenjaju ko foke i šire dezinformacije...

Link to comment
4 minutes ago, fetboj said:

Nista ne pise

 

pa nema ništa 

neko vas očigledno dobronamerno opominje. Uefa neće da se zajebava sam tim nazi sranjima, kao zajednica superligaša

 

nije to toliko bitno da li će da kazne,  ovde je zanimljivo što vi već sami znate za šta treba da budete kažnjeni i pre uefe. znate i za nazi zastave na svakoj utakmici, i za rasističko skandiranje, sve vi znate, samo se pravite nevešti  :happy:

Link to comment

Ako ja kapiram ovog levog, tu me seci!?!?!?

Brate nismo mi milicajci a Toncev je bio neko mudo, neki savetnik tamo. Takodje pun stadion sa milicajci i sa fini ljudi pa nek resavaju. Sta treba da radimo, da se bijemo? Evo sta ti predlazes kad vec toliko znas da kritikujes?

Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Ako ja kapiram ovog levog, tu me seci!?!?!?

Brate nismo mi milicajci a Toncev je bio neko mudo, neki savetnik tamo. Takodje pun stadion sa milicajci i sa fini ljudi pa nek resavaju. Sta treba da radimo, da se bijemo? Evo sta ti predlazes kad vec toliko znas da kritikujes?

 

pa ništa, da ne prodajete ovde tu neku romantičnu priču kako su to drugačiji navijači od svih ostalih, kako su svi u gradu dobroćudne meraklije koje zlo ne misle, a onda se ispostavi da je glavna podgrupa na tribini nazi skins organizacija. znači manite se tih bajki,  sve je to isto sranje kao na drugim tribinima. mada su ovi vaši malo ozbiljniji kad je u pitanju white pride ideologija, to se mora priznati

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...