Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Poredeći dva kluba i uslove na koji su navikli i u kojima rade igrači dva tima, Lalatović je govorio u svom stilu - direktno.

"Njihov špic ima 80 hiljada evra platu mesečno, koliko nemaju svi moji igrači zajedno. Ali, siguran sam da on nije bolji igrač od njih. Treba da odigraju tako da njihove porodice budu ponosne na njih. Ovakva utakmica se ne igra svaki dan. Sanjam taj rezultat i živim za to", motiviše Lalatović.

Link to comment
Ne znam da li pored tih para moze da se aplicira i za onaj novac iz evropske kuce fudbala sto su pominjali pre deset godina? Neki novac za razvoj bese.....
Da saberemo sto mozemo i da zavrsimo ovu nasu rujinu. Mislim da je krov jedan od glavnih prioriteta pored WCa i naravno zapadne tribine, koja u principu i nije neki prioritet osim za ligu Evrope. Ako mogu da biram izabrao bi krov, sve pokiso [emoji3]
Jebeš krov, daj da imamo de da močamo

d249121d7587589f2983004612d7ca3a.jpg

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

A b će resimo, aman. Ima pare, ima sve, nezadrživo srljamo u progres. Ko sto Šaban stoji na kej tako će jedan dan i Ivica da stoji u Cair

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
21 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

A b će resimo, aman. Ima pare, ima sve, nezadrživo srljamo u progres. Ko sto Šaban stoji na kej tako će jedan dan i Ivica da stoji u Cair

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

ivica-toncev_0.jpg

 

U ovoj pozi recimo...

Link to comment

Ja imam samo dilemu oko igraca iza napadaca. Da li ce Stanisavljevic ili Caki? Ne verujem da ce neko treci...

Levo i desno mislim da svi znamo ko ce, ocekujem Mrku na klupi...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ево да прекратимо време, тепали нас тамо 2:0, а онда... :whistle:  Каква атмосфера, каква бука, :ziga:

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Verovatno zbog keltskog krsta. Bilo je prekreceno slovo O u obliku tog krsta gde pise "Odred" i preko toga su stavili zastavu krsta gde je bilo slovo pa su ih verovatno zato kaznili. Jedino to mi pada na pamet. Mada mozda su culi od par njih majmunske krike pa su ih zato kaznili. Ima tu njih 5,6 koji uvek kad neki tamnoputi primi loptu glume majmune. Majmuni.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...