Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

5 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Da li je u klubu onaj nas pomocni trener sto je bio i kod Rastavca, sve mu zaboravim ime. Znate na koga mislim i ako jeste sta radi, ima li neka zaduzenja?

Mogao bi sada uz Lalatovica da kompletira znanje i kao djak Rastavca, Lalatovica, Djumija i jos pride trenera da postane ozbiljan kandidat za naslednika Lalata u buducnosti.

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за predrag peÅ¡iÄ

 

Pepi - Predrag Pešić

 

 

Link to comment
9 minutes ago, Constantin said:

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за predrag peÅ¡iÄ

 

Pepi - Predrag Pešić

 

 

Taj ga...

Da li je u klubu ili digo sidro?

Posle Lalata samo da oformi dobar strucni stab i imamo trenera za duge staze. Lalat mi se cini da bi digo sidro na prvi mig iz inostranstva a o Zvezdi da ne govorim.

Prosao je pripreme od Rastavca do Lalata. Video kako se najbolje priprema ekipa, motivise, trenira. Pohvatao cake od svakog po malo i mislim da bi bilo greota pustiti coveka da na njemu neko drugi profitira kao sto smo mi na Rastavcu. Mislim da je bese i pro licencu uzoooo?

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
39 minutes ago, Apollo Creed said:

0:5:fantom:

 

Због таквих као што си ти дође ми да навијам против близанаца у Европи... али ја сам ипак изнад тога :lalab:

Link to comment
9 minutes ago, Captain_Darling said:

 

Због таквих као што си ти дође ми да навијам против близанаца у Европи... али ја сам ипак изнад тога :lalab:

 

naravno, ti navijas protiv blizanaca u Srbiji

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Taj ga...

Da li je u klubu ili digo sidro?

Posle Lalata samo da oformi dobar strucni stab i imamo trenera za duge staze. Lalat mi se cini da bi digo sidro na prvi mig iz inostranstva a o Zvezdi da ne govorim.

Prosao je pripreme od Rastavca do Lalata. Video kako se najbolje priprema ekipa, motivise, trenira. Pohvatao cake od svakog po malo i mislim da bi bilo greota pustiti coveka da na njemu neko drugi profitira kao sto smo mi na Rastavcu. Mislim da je bese i pro licencu uzoooo?

 

Pomoćni trener Đumiju u Zvijezdi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...