Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Jedan je Noma kapiten! Cetvrtak 21 h, na Cairu ako si blizu, ako si podalje, na Rts-u najverovatnije ;)

 

A inace dugujes pivo :s_d:

Link to comment

Зајебано ово нестанилно време, час посо се преладиш... :fantom:

 

Ал' што каже капитен, ће ги тепамо! :s_d::Hail:

Link to comment
2 hours ago, Rumpelstiltskin said:

preladjeni ni trening juce nije vodio, rece ruznal..

 

Nemoj preladjeni da je ustvari uvredjeni....

 

Moz mu nisu dali nasi da izvede decu u njihove dresove u nedelju, sta ga znas..

Link to comment

Da li je u klubu onaj nas pomocni trener sto je bio i kod Rastavca, sve mu zaboravim ime. Znate na koga mislim i ako jeste sta radi, ima li neka zaduzenja?

Mogao bi sada uz Lalatovica da kompletira znanje i kao djak Rastavca, Lalatovica, Djumija i jos pride trenera da postane ozbiljan kandidat za naslednika Lalata u buducnosti.

Link to comment
Drincic u Vojvodini po Mozzartsportu...
Pa dobro, s nji nikad nismo mogli da merimo patke .......

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Drincic u Vojvodini po Mozzartsportu...

Bitno je da cemo se pojacati sa jos dvojicom a ne sumnjam da ce biti bar dobre zamene. Mozemo da vatamo Marka Stanojevica koji je ispusio zbog Drine za Vojvodinu. Mislim da je imao najaci sut u super ligi svojevremeno i da je istisnuo pre par godina Marjanovica iz prve postave Serifa.

Link to comment

Лазаре, не мрдај из Ниша, ту ћеш моћи да играш и да одеш преко а не тамо да седиш на клупи.

Link to comment

Jedno pola miliona bi nam dobro doslo plus dvadeset posto :D

Za manje ispod trista hiljada i dvadeset pet posto ne bih ni razmisljao ... :whistle:

 

Link to comment

Не бих га ја продавао, нека одигра за нас ову и следећу сезону и, ако настави овако како је почео, продамо га негде преко за бар милионче...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...