Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Практично је немогуће да би у обрнутој ситуацији гол био признат али бих волео да се то деси некако чисто да прочитам поново тумачење правила овде од стране форумаша... :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

Ok. Ono otimanje prosle sezone od raznih Braunsvajga od strane Majnca necemo vise pominjati. :fantom:

Nasa prosla godina je bila za svaku osudu ali to je jedna godina i nikako ne moze da se uporedi sa visedecenijskom kradjom blizanaca. Jednostavno nije isto i ne moze zbog jedne godine da budemo ispred vas u kradji. Drugo mi priznajemo a vi sto ste odrasli vama se bas ne mili.

Link to comment
1 hour ago, Real sa Nišave said:

Jel ste provalili da zele da nas strpaju u isti koš sa njima. 

E Levi, Levi, a 'tela bi ti

Zasto ne vaze sezonske sad u cetvrtak?

Link to comment

Reale reci u klubu da raspisu konkurs za neku entuzijastu babaseru da ocisti one klozete ce se podavimo na jug i istok u gooo......aaaa. Ajde za muski ali za devojke je veliki problem. Verujem da bi doslo bar jos trideset posto ljudi kad bi ljudski moglo da obavi nuzdu.

Za zapad ne smem da pitam nit znam kako se tamo snalaze ... Verovatno neka caska, neki pampers...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
On 27.7.2018. at 20:44, Meazza said:

 

Ako ga prica po niski, to bih platio da cujem. :lolol: Ne zato sto mi je niski smesan, naprotiv, nego zato sto je dobra fora.

 

E sad da platis bato ! ;)

Link to comment
1 minute ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Kazi a, zablistao sam ko Mrka u Maretovim postovima ;);)

 

Ce gi tepamo !

私たちは疲れてしまう!

Link to comment
Just now, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Kazi a, zablistao sam ko Mrka u Maretovim postovima ;);)

Hahahahahaha :grozan:

Sam jedna ispravka, ce zablista ne zablistao. Entuzijasta i optimista jesam, cesto ga malko prebacim od normale ali nisam blesav :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...