Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 minutes ago, radisa said:

Adaševiću, i ti i ja znamo koji je smisao promene pravila bio... Ne kad pokušavaš da blokiraš šut, izbiješ loptu ili slično, nego kad greškom dodaš protivničkom igraču loptu, da nije ofsajd...

 

Ovo je užasno natezanje pravila, oniliko smo se raspravljali prošle godine na PL topiku, sudije su se po netu svađale zbog sličnih stvari, i realno, ovo tumačenje pravila zahteva poprilično dodatnog objašnjenja... Ispada da igrač ne sme da blokira šut, jer tima dodaje loptu igraču u ofsajdu... Nebuloza...

 

Ma jasno je i Adasevicu da je ofsajd cist kao suza, nego mu ovako lakse...

Link to comment
1 minute ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Mare, onako drugarski.... nemoj rechi Mrkic i koristan u istu recenicu...

I mene je bolelo dok sam pisao :D

Link to comment
9 minutes ago, radisa said:

Adaševiću, i ti i ja znamo koji je smisao promene pravila bio... Ne kad pokušavaš da blokiraš šut, izbiješ loptu ili slično, nego kad greškom dodaš protivničkom igraču loptu, da nije ofsajd...

 

Ovo je užasno natezanje pravila, oniliko smo se raspravljali prošle godine na PL topiku, sudije su se po netu svađale zbog sličnih stvari, i realno, ovo tumačenje pravila zahteva poprilično dodatnog objašnjenja... Ispada da igrač ne sme da blokira šut, jer tima dodaje loptu igraču u ofsajdu... Nebuloza...

Sad ozbiljno. Zvezdin igrac je od trenutka upucivanja lopte, do trenutka prijema bio konstantno u aktivnom ofsajdu. Lopta nije menjala smer nakon sto je igrac Radnickog igrao loptom, stoga bi to, po svakoj logici, trebao da bude ofsajd. Da je, nakon sto je igrac Radnickog igrao tom loptom, ona promenila smer kretanja i dosla do igraca Zvezde, u tom slucaju ne bi bio ofsajd.

Edited by Dali_man
Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Gobeljić je trebao da bude isključen nakon starta nad Ranđelovićem...start za žuti karton (drugi).

Nama je to, obicno, hendikep :D

Link to comment

Mare, iskreno, nisam sakupio hrabrosti da procitam ceo carsaf, al sam procitao prvu i zadnju recenicu a ostalo sam iskontruisao u glavi 

 

sve u svemu :kecman:

Link to comment
Quote

Cist ofsajd. Odbrambeni igrac nije imao vremena da reaguje drugacije, tako da se ovo ne moze smatrati nespretnom intervencijom. Nakaradno tumacenje 'ucitelja' nasih sudija dovesce do haosa u ovakvim situacijama.

Рака Ђуровић, даме и господо.

 

А на овај Маретов чаршаф само имам да додам да је Панков, поред сјајне игре у дефанзиви и показао одличну технику за одбрамбеног играча. Уопште ми није јасно како је у нашој лиги. 

Лазар да крене против Макабија па да се надамо нечему.

Link to comment
8 minutes ago, Dali_man said:

Sad ozbiljno. Zvezdin igrac je od trenutka upucivanja lopte, do trenutka prijema bio konstantno u aktivnom ofsajdu. Lopta nije menjala smer nakon sto je igrac Radnickog igrao loptom, stoga bi to, po svakoj logici, trebao da bude ofsajd. Da je, nakon sto je igrac Radnickog igrao tom loptom, ona promenila smer kretanja i dosla do igraca Zvezde, u tom slucaju ne bi bio ofsajd.

Ma ima pravilo koje kaže ako je igrač namerno igrao da se to smatra novom akcijom...  Probelm je tumačenja "namerna igra"... Ima u objašnejnjima i neka vermaa rekcije, kuci-palci...

 

Evo usotalom, pa pogledajte...

 

http://www.law-11.com/delib-play--deflection

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Ma ima pravilo koje kaže ako je igrač namerno igrao da se to smatra novom akcijom...  Probelm je tumačenja "namerna igra"... Ima u objašnejnjima i neka vermaa rekcije, kuci-palci...

 

Evo usotalom, pa pogledajte...

 

http://www.law-11.com/delib-play--deflection

 

to ti pricam, ukrainac teo da da auto gol, ali je bio neprecizan

Link to comment

Zile

Aksent Pankov Bonda Stane

Noma  Stanisavljevic

Randjelovic Caki Grbic

Haskic

 

Pa kud puklo da pukne u cetvrtak... samo da opet ne "prodajemo" Mrku..

Link to comment

Hajdin se nije uklopio je je mnogo povučen, nabije slušalice i čita, ne priča ni sa kim. ko zna šta sluša :dry:

može da bude cimer sa Nomom

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...