Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

6 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

mozsedesi Hajdin da nam dodje ..

jebes ga ako je na loan, onda nek igra Stane stena!

Link to comment
2 minutes ago, Dali_man said:

Dobra igra u, za nas u ovom trenutku, rezultatski nebitnoj utakmici tako da sam poraz, i pored ovih sudijskih baljezgarija (gol iz ofsajda, nedosudjen cist penal nad Mrkom u drugom poluvremenu) primio mirno. Najveci dobitak je svakako Randjelovic. Ako je protiv Proletera samo nagovestio svoj talenat, ovde se salio sa odbranom Zvezde. Caki takodje doktorski. Za Mrku smo znali koliko ne zna, ali ako Munja nastavi ovako treba traziti jos jednog igraca na njegovoj poziciji, dok jos uvek traje prelazni rok.

 

Highlight 1. 16 puta reditelj vraca snimak Mrkine sanse gde se vidi da igrac Zvezde zadnji igra loptom, i 16 puta se komentator pravi blesav.

 

Highlight 2. Po tri izmene u drugom poluvremenu, sudijski tajm aut, odugovlacenje igraca Zvezde, i sudija produzava utakmicu samo 3 minuta. Jeste da smo u nadoknadi mi pri mili gol, ali me zivo zanima koliko bi produzio da je Zvezda jurila rezultat.

 

Posle ovih sudijskih lakrdija veceras na Marakani i u Surdulici, momentalno treba terati u pizdu materinu svako ko krene da kenja o Tonvcevu i penalima, pa makar nam ih on licno u svakom kolu svirao po tri komada.

 

Tom debilu od komentatora treba zabraniti prilazak Cairu, posebno kad dolaze crveni, jer je na njihovom platnom spisku, a i inace ako mu zapadnemo nekad... pa idiot se ubi od objasnjavanja kako da opravda ofsajd od 3 metra, eeej bre!?

Link to comment
2 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

jebes ga ako je na loan, onda nek igra Stane stena!

 

ma jok, ce nam ga prodaju za 30% sledeceg transfera ;)

 

isuvise je stane izlimitiran za nase ovogodisnje apetite, bio bi odlocan kao rezerva

Link to comment
Just now, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Moze , nek ga daju i dobijaju 30 % kad ga prodamo :D Ionako im je treci lb..

 

stub srbstva nese zaebava sa trecerazredni igraci

 

dodzi ajdine gde ce te vole

 

sila osovine stane-mrka nek izvine

Link to comment
1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

 

stub srbstva nese zaebava sa trecerazredni igraci

 

dodzi ajdine gde ce te vole

 

sila osovine stane-mrka nek izvine

 

Da me zajebes, ti ko da nisi video prvi gol protiv Proletera, cista perfekcija...

Link to comment
2 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

pada kvota na makabi, ce gi izkecamo

mislim da imam jednu majcu sa svastiku

 

Provalio te levi, i tebe i odred Beli Krstic, iako se pravis budala.

Link to comment
1 minute ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Provalio te levi, i tebe i odred Beli Krstic, iako se pravis budala.

 

:heart:

Link to comment

Pozdravljam ako dodje.

Na ovoj utakmici smo vratili samopouzdanje, nabildovali muuu....a i dobili Lazara. Decko je u nekim trenucima nosio dva igraca Zvezde, tesko su ga zatvarali.  Ako ponovimo ovu igru protiv Maccabija i uspemo jos i gol da postignemo u prvom mislim da imamo velike sanse za prolazak dalje.

Igrac utakmice po meni Pankov. Covek ima neverovatnu anticipaciju, tako lako cita igru i zatvara da sam odusevljen. Bondarenko odlican. Stane odlican, podigao je nivo igre ali mora da bude na ovom nivou a onda da cekamo da naraste jos malo.

Aksentijevic ima potencijala za mnogo bolju igru. Inace bio je dobar. Zile na visini zadatka i on vec par utakmica igra na jako visokom nivou. Dosta je koncentrisan i samo treba da popravi pas igru.

Micic podsetio na Munju. Mnogo bolji nego protiv Maccabija. Mislim da je vezi najveci problem da se prilagode novom nacinu igre. I on i Noma imaju padove u igri doduse dosta se i trose. Moze Munja jos malo pa da dostigne formu kao prosle godine.

Nomica se dosta trosio kao uostalom i ceo tim ali u jednom trenutku sam zaboravio da igra. Ne znam da li mu ne prijaju ove vrucine ili je neki drugi razlog u pitanju ali jos je daleko od svog nivoa. Donekle je to i prirodno jer je pocetak prvenstva i ne mogu svi da zaigraju kao da je finis sezone. I on i Micic po mom utisku sporije hvataju formu od nekih drugih igraca. Micic je prosle godine do polovine jeseni bio skoro pa neupotrebljiv.

Grbic mi se jako svidja. Probija, bori se, trci... Fale mu malo ove jake utakmice i bice on jos bolji. Konkretan dok ne udje u sesnaest. Nekako mi se tu jos ne snalazi kako treba.

Mrkic svojom brzinom nije dao odbrani protivnika da izadje visoko. Drzao ih je podalje od centra i bio koristan u tom delu jer je pravio malo veci prostor izmedju linija. Nas presing i Mrkic kao spic mislim da je malo iznenadio Zvezdu koja je navikla da protivnik ili parkira autobus ili igra otvorenije ali uz presing na svom delu terena. Mi smo podigli sve linije dosta visoko za renome protivnika i odigrali dosta hrabro. Ipak Mrkic i ako ga svi respektuju zbog brzinskih sposobnosti uopste nije opasan. Mogli su ladno da ga puste, ne bi dao gol za tri utakmice. Uvek potez vise, nekonkretan, neodlucan, zbunjen. Jednom recju odsutan i to dosta dugo. Jeste radio posao sto sam rekao ali to mu je od Boga a ono sto je on trebao da odradi cista nula. Uzdam se u Lalata i njegovo umece da napravi igraca.

Caki majstor. Drzao je sredinu terena a njegova zamena Stanisavljevic se ovaj put nije bas proslavio. Nikodijevic mi je izgledao prilicno dobro kao da igra ovu ligu sto godina. Nije se uplasio, trcao ali nista konkretno jer smo u tom periodu vec malo zakocili. Nije nesto dobijao lopte da bi moglo nesto vise da se kaze.

Randjelovic :smiley_hail:  Nije zalog za buducnost jer se nasa buducnost upravo obrusila na  stadionu Rajko Mitic. Decko je eksplodirao i ako ovako nastavi imacemo posle mnogo godina igraca iz nase skole koji ce da pravi razliku i to ozbiljnu razliku. Dva igraca Zvezde nisu mogli u nekim trenucima da ga zaustave. Igraci koji su prosle godine prosli grupnu fazu LE.

Uopste nije mala stvar. Bez respekta u meso. Ma bravoooo....

Cestitam svim igracima. Kakve su okolnosti bile nije sramota izgubiti iz ofsajda a pritom delovati konkretnije i bolje na terenu. Pogotovu ako je sa druge strane Zvezda.  Ovo je prava pozivnica za navijace za cetvrtak ...

Link to comment
2 minutes ago, Dali_man said:

Jel ima nesto tu o drzanju protivnickog napadaca obema rukama u 16 u trenutku kad potonji treba da skoci? :fantom:

 

Valjda si shvatio na svetskom da je to dopusteno...

Link to comment
9 minutes ago, adasevic said:

https://www.youtube.com/watch?v=F5W-bCa-t8Y&feature=youtu.be

 

Evo vam i ovde, okacio samo opusteno na nasem topicu... iskren da budem ni ja nisam ispratio tu promenu, al jbg, promenila zla FIFA pravila :lol:

Adaševiću, i ti i ja znamo koji je smisao promene pravila bio... Ne kad pokušavaš da blokiraš šut, izbiješ loptu ili slično, nego kad greškom dodaš protivničkom igraču loptu, da nije ofsajd...

 

Ovo je užasno natezanje pravila, oniliko smo se raspravljali prošle godine na PL topiku, sudije su se po netu svađale zbog sličnih stvari, i realno, ovo tumačenje pravila zahteva poprilično dodatnog objašnjenja... Ispada da igrač ne sme da blokira šut, jer tima dodaje loptu igraču u ofsajdu... Nebuloza...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...