Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

За разлику од Макабија овде немам замерки за игру...

 

Поменуо ли сам Мрку?

Link to comment
2 minutes ago, Captain_Darling said:

За разлику од Макабија овде немам замерки за игру...

 

Поменуо ли сам Мрку?

 

Sto li ga saplitav, pokvarenjaci

Link to comment

Добри смо, чувају резУлтат од 1:0 прозив нас на свом терену. Били су бољи за тај офсајд и пенал :fantom:

Link to comment
18 minutes ago, porucnik vasic said:

Што бијете оволико Врцани?

 

Извините што се не склањамо...

Link to comment

Kolko se upinju da prodaju iq81 to nisu istine. I pored toga nas crveni ne odvale od fudbala plus imamo aktivan rezultat za cetvrtak.
Samo da ode. Boze smiluj se

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
25 minutes ago, porucnik vasic said:

Што бијете оволико Врцани?

Ako misliš na zvezdaše (vrcani) onda je OK....a ako ne, evo ti statistika...od to bijenje ;)

 

 

Screenshot_2.jpg

Link to comment

Inace dobili smo cak dva zuta kartona, ozbiljan pomak u mecevima sa ovima, ja vrlo zadovoljan, ima nade! Na ofsajd od 3 metra i penal sam se pripremio unapred, sve ok, teramo dalje.

Link to comment

Dobra igra u, za nas u ovom trenutku, rezultatski nebitnoj utakmici tako da sam poraz, i pored ovih sudijskih baljezgarija (gol iz ofsajda, nedosudjen cist penal nad Mrkom u drugom poluvremenu) primio mirno. Najveci dobitak je svakako Randjelovic. Ako je protiv Proletera samo nagovestio svoj talenat, ovde se salio sa odbranom Zvezde. Caki takodje doktorski. Za Mrku smo znali koliko ne zna, ali ako Munja nastavi ovako treba traziti jos jednog igraca na njegovoj poziciji, dok jos uvek traje prelazni rok.

 

Highlight 1. 16 puta reditelj vraca snimak Mrkine sanse gde se vidi da igrac Zvezde zadnji igra loptom, i 16 puta se komentator pravi blesav.

 

Highlight 2. Po tri izmene u drugom poluvremenu, sudijski tajm aut, odugovlacenje igraca Zvezde, i sudija produzava utakmicu samo 3 minuta. Jeste da smo u nadoknadi mi pri mili gol, ali me zivo zanima koliko bi produzio da je Zvezda jurila rezultat.

 

Posle ovih sudijskih lakrdija veceras na Marakani i u Surdulici, momentalno treba terati u pizdu materinu svako ko krene da kenja o Tonvcevu i penalima, pa makar nam ih on licno u svakom kolu svirao po tri komada.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...