Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 minutes ago, Constantin said:

Ja ne pozdravljam podmlađivanje tima Drinčićem.

 

off....izgore Partizan u N.Banji...

A be pricajte sta se desava...??? Kako izgoreo???

Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Evo bas gledam snimak. Sto ne pada sad kisa majke joj ga .....  Ovo neko zapalio iz interesa. Potpisujem   

 

Ceniš da su papiri bili na poslednjem spratu... :whistle:  baš si teoretičar zavere . Gre'ota istraumirali se ljudi, ima kuća pored...

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Ceniš da su papiri bili na poslednjem spratu... :whistle:  baš si teoretičar zavere . Gre'ota istraumirali se ljudi, ima kuća pored...

Dve propale licitacije za 310.000e. Zemljiste ili rujina kosta mnogo manje :D 

Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

Reale, jedan short interview sa samuraja u dva padeza, izemtidušu

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 

 

 

 

Ja sam ga stalno vodio na KMF Radnički da gledamo zajedno. Kad krene sezona, klub juri titulu i viši rang, pa mož zajedno grickamo semenke.

A i bolje da sednemo svi zajedno na pivo, u međuvremenu sa Nomicu.

Rumpele dal da gi reknem ko je japanka sto se mota po tribine? 😃

Link to comment
Quote

NAGRADE U LIGI EVROPE

Nagrada za plasman u grupu: 5 miliona
Pobeda u grupi: 570.000
Remi u grupi: 190.000 evra
Plasman u nokaut fazu s prvog mesta u grupi: 1 milion
Plasman u nokaut fazu s drugog mesta u grupi: 500.000
Plasman u 1/16 finala: 500.000
Plasman u osminu finala: 1,1 miliona
Plasman u četvrtfinale: 1,5 milion
Plasman u polufinale: 2,4 miliona
Poraženi u finalu: 4,5 miliona
Šampion: 8,5 miliona

Prilika da stanemo na svoje noge....

Link to comment
5 hours ago, Meazza said:

 

Jel dao neki intervju do sada? Srecete li ga u gradu? Mora da ima veoma interesantnu zivotnu pricu, otkud u Pljevljima uopste? :D I kako su ga iskautirali? Yuotube?

 

@Meazza

Bate, da ne trolujes vise evo ti prica: Od 2013. godine, mozda i malo ranije na celom balkanu igra oko 50 japanaca godisnje. Razlog je prilicno jednostavan: Neko (*nije jedan covek) je sklopio dil sa japanskim univerzitetima da salje potencijalne (*kvalitetne) igrace u razvojne lige na balkanu i da se kasnije prikljuce japanskim timovima. Noma je sa par desetina japanaca dosao u črnugoru, gde ga je Rastavac Milan primetio u, ne bas kvalitetnom duelu izmedju Radnickog I Pljevalja ljeta gospodnjeg 2016. u gradu kraaaaj Morave. Šest meseci kasnije je potpisao za Radničkog. Srećemo ga. Kaže da nikad nije čuo za Tarabiće a još manje za žute ljute, a najmanje da je pio vodu iz Morave. Pa još nije ni Kinez.

Edited by Zlurad
Link to comment
Ja sam ga stalno vodio na KMF Radnički da gledamo zajedno. Kad krene sezona, klub juri titulu i viši rang, pa mož zajedno grickamo semenke.
A i bolje da sednemo svi zajedno na pivo, u međuvremenu sa Nomicu.
Rumpele dal da gi reknem ko je japanka sto se mota po tribine? [emoji2]
Oprezno [emoji3]

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Разочарани ремијем против Земуна, који су доживели као пораз, а онда и одласком капитена Николе Дринчића, фудбалери Чукаричког, покушаће у дуелу са Радом на Бањици да поправе расположење

Link to comment
13 hours ago, Constantin said:

Ja ne pozdravljam podmlađivanje tima Drinčićem.

 

 

Imamo mi u timu i na klupi dovoljno klinaca. Itekako pozdravljam dolazak Drincica koji bi u Tel Avivu sigurno uspeo da sacuva i podeli neku loptu na sredini. Svi smo prozeljkivali ulazak Cakija, a on je stariji od Drincica. Nemojte da se zavaravamo, samo je kod nas misljenje da su igrači stari. Dugo je prvenstvo, ide kup, bice povreda, odlazaka... Treba nam jaka klupa, ali i konkurencija. 

Odmah se sa jakim igračkim kadrom dize i kvalitet treninga.

Link to comment

Neka dodju rezultati ce da dodju i klinci. Secate se Petra Petrovica koji je dosao jer je bio odusevljen atmosferom i navijanjem.

Ebi ga, Toncev ne moze da ceka i ne stabilizuje prvo skolu ali ako je vec krenuo ovim putem samo da bude rezultata jer u suprotnom ima da ljosnemo na dupe.

Bez rezultata seniora i bez skole smo goljce. Dobra skola ti garantuje stabilnost i vecu finansijsku sigurnost i to je ono sto bih prvo gledao da stabilizujem kad bih imao prilike. Ipak za to treba vreme i zivci jer svi mi zelimo tu skolu a ne mozemo da istrpimo lose rezultate seniora.

Ne znam koja je vasa procena trenutnog kvaliteta podmlatka u odnosu na druge timove iz lige. Nije mi jasno zasto nismo doveli jednog Zlatanovica, Stuparevica pa i Kyeremeha. Ima ih jos i cini mi se da su trenutno mnogo iznad nase dece.

Verujem da je na to uticala i prosla sezona kada smo promenili pet trenera. Svako si gurao nekog drugog igraca. Silo cak igrao zadnjeg veznog.

Cini mi se da nekako uvek dovedemo neki prosek. Svake godine da su ulozili samo u jednog mladog igraca bila bi druga prica. One godine Kyeremeka kad je bio kod nas i jos jednog u medjuvremenu sada bi druga prica bila.

Mrka bi na pozajmicu u prvu ligu kao i jos par igraca i ko odskoci vracas ga nazad. Ne ovako da ga titras tri godine i da ulazes vreme i sve ostalo u bukvalno jednog igraca. Ostale ne racunam jer su dobili prostor na kasicicu. Verovatno ce Mrka pod Lalatom da se popravi i mozda uzmemo koju paru ali smo izgubili tri godine i mozda bi za to vreme napravili dva igraca.

Ja bih recimo u slucaju Alekse ili nekog drugog mladog igraca uradio sledece. Dobijes sansu u super ligi, skupis za sezonu sest, sedam utakmica gledano vremenski. Neku odigra celu ostale po desetak min. Ako ne pokaze napredak i kvalitet saljes ga na pozajmicu u prvu ligu. Tamo dolazi kao igrac sa nekim iskustvom iz super lige i nekim samopouzdanjem. Posle se odlucuje da li jos godina pozajmica ili se vraca u klub. Ako igrac dodje sa u proseku 19god., jedna god u klubu, jedna do dve na pozajmici pa opet god u klubu, to su vec 23 godine. Posle toga vrednost igraca opada i ako ga ne prodamo do dvadeset cetvrte oceni se da li moze da pomogne klubu ili razlaz. Za svo ovo vreme smenjuju se generacije igraca, siri se roster i mogucnost da se dodje do nekog bisera. Ovo sa Mrkom oce, nece mi se uopste ne svidja i ako odigra jos koju tekmu kao protiv Maccabija poslao bi ga kod Recka na sest meseci, uskocio bi Randjelovic ili ko god i nek se znoji da se vrati u tim.

Eto ja kratko samo.... :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...