Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Just now, Rumpelstiltskin said:

Engleski trt, srpski mrt... Pitam Stanisava, kako se b sporazumevate na teren, aman.. Kaze, bem li ga, nekako :)

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Kad smo ga dovodili Rastavac pored ostalih vrlina naveo i da ga je odusevilo to sto je za kratko vreme naucio nas jezik. Od tada prodjose godine.....

Link to comment

Zaboravio. Nije se prizetio. Al kazu da crnogorski ubiva. Sa Grbu insistira da je cimer.

Kad smo ga dovodili Rastavac pored ostalih vrlina naveo i da ga je odusevilo to sto je za kratko vreme naucio nas jezik. Od tada prodjose godine.....


Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
7 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Hahahaha u pravu si, kapiram. Razume nas jezik i prica ga a verovatno od tecnog nema nista :thumbsup:

 

Ako ga prica po niski, to bih platio da cujem. :lolol: Ne zato sto mi je niski smesan, naprotiv, nego zato sto je dobra fora.

Link to comment
Just now, Rumpelstiltskin said:

Zaboravio. Nije se prizetio. Al kazu da crnogorski ubiva. Sa Grbu insistira da je cimer.

 


Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

 

 

Bolje sto se nije prizetio, kad bismo imali neku onako egzoticnu kao njegovu na tribini :wub:

Link to comment
1 minute ago, Meazza said:

 

Ako ga prica po niski, to bih platio da cujem. :lolol: Ne zato sto mi je niski smesan, naprotiv, nego zato sto je dobra fora.

Ja bih platio da cujem po vranjanski ali ni po niski ne bi bilo lose :D

Link to comment

Ustvari u zadnje vreme dosta azijskog porekla devojaka, Noma ima i obozavateljke izgleda, ne samo devojku:)

 

A da ga posaljemo kod Recka, ce nauci vranjanski  zacas :D

Link to comment
2 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Reale, jedan short interview sa samuraja u dva padeza, izemtidušu

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 

 

 

 

 

Red je, ko ti sa Staneta onomad ...

Link to comment
2 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Kako vam se cini trozubac            Grbic    Haskic    Despotovic  ?

Ja Haskica i Despotovica ne bih mogao da zamislim zajedno u formaciji 4-2-3-1. U bilo kojoj formaciji sa dva spica ili poluspicem je ok ali na krilu mislim da bas nije najsjajnije resenje i da ne bi igrali sa punim potencijalom.

Link to comment

Pozdravljam dolazak Drincica, jos jedan iskusni igrac sa odlicnim pregledom, pasom i udarcem sa distance je uvek dobrodosao. Takodje odlican izvodjac prekida i neko ko moze da nas poveze kada zakaze Munja ili Noma. Igrac koji je nedostajao jer nemamo dobrog zadnjeg veznog koji bi se rotirao sa Micicem i Nomom.

Despotovic odlicno resenje za razbijanje bunkera i za jake utakmice. Igrac sa iskustvom koji moze da bude ozbiljna pretnja i blizancima. Ipak da sacekamo da vidimo gde ce jer se i Vojvodina raspituje. Ako odlucuju sportski motivi ove godine smo cini mi se mnogo bolji izbor, sto se tice para verovatno Vojvodina nudi i sakom i kapom. I pre par godina je bila slicna situacija posle koje su pukli u finansijskom smislu. Svidja mi se sto ne rasipamo i to je pravi put, mada bi mogli da odresimo kesu za bar dva igraca.

Treba nam levi bek. Mislim da je to goruca pozicija i treba krilo pre centra. Haskic odlican za nasu ligu plus Nikodije koji ce da odradjuje posao.

Link to comment
5 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Pa zar ti Mare da ga zamracis, kao najveci optimista :(

Nije mracenje be. Nekako 4-2-3-1 ili 4-3-3 zamisljam sa brzim igracima ili agilnim igracima koji mogu da probiju, ubace, zavrnu. Haskic jest nije klasican spic ali ono sto sam video mi ne deluje kao resenje za krilo ili za Cakijevu poziciju. Mislim moze ali bi tu pre video Babica, Stanisavljevica, Cakija... Ono sto je odigrao protiv Gzire u prvom poluvremenu kada je igrao sa Nikodijevicem uopste nije delovalo dobro.  Nije Nikodije Despotovic niti znam mogucnosti Haskica koji je pred mojim ocima odigrao utakmicu i frtalj ali vise bih voleo da Haskica gledam na centarskoj poziciji i ni na kojoj drugoj po dosadasnjem utisku.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...