Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Ako ste mislili sa Stanetom, Mrkom, Bondarenkom, Mijailovicem oplevimo Makabi, onda jebemliga.

Ovde smo igrali da sto manje primimo.

Haskic, Crnomarkovic i Babic u timu, bez Mrke vec druga pesma. U petom minutu u punom kadru Stanetu vec duša u nos. Ziveo sam u tom delu sveta, ne mogu da vam opisem kakva je klima u ovo doba godine.

Munja nije imao dah, pola njih ne znaju sta ce od muke i bez kiseonika.

Manite se, ova utakmica je bila samo da se pregura.

Ocekujem u četvrtak drugu pesmu, pogotovo sto je Makabi jedna limitirana ekipa.

Link to comment

Ono sto ja mogu zakljucit je da smo jedno par miliona evra daleko od Evrope. Pogledajte sponzore Makabija: Coca cola, Nivea, Hisense... Tesko da i jedan od ovih sponzora teze manje od 1M ojra. Nama je privreda u qrcu, drzavna sisa jedva da moze da podmiri potrebe ono dvoje. Otisli nam 7 igraca za dz, dosla isto tolko za dz i mi ocemo u Evropu.

 

Lalalt je igrao jedino sto je mogao, u datim okolnostima, sa igracima koje je imao na raspolalganju. Samo je Micic podbacio, ostali su igrali onoliko koliko su znali i umeli. Jedina sansa za revans je krvarenje u odbrani i na sredini i sto je moguce vise prodora po krilu, centarsuteva, prekida, kornera... Samo da se gadja peterac. Mi smo ga sinoc dvaput pogodili i dvaput je Rajkovic intervenisao ocajno. I dalje tvrdim da im je on najveca rupa, i nasa velika sansa, naravno, pod uslovom da nekim cudom ne primimo ni jedan. Igraci su zasluzili pun Cair, na njima je da, pre svega igrom, opravdaju ukazano poverenje. Prolazu se, iskreno, ne nadam previse.

 

Veliki naklon Spartaku. Onako se igra bez respekta, kad nemas sta da izgubis  :ziga::ziga::ziga:

Link to comment

Dobijamo, nemoj se sekirate. Makabi loš (loši bili, dali nam samo dva), naši usrali gaće. Će si bude, nemoj se sekirate. Samo Čair da se napuni. Insalah

 

 

 

 

Link to comment

Ja sam mislio da smo prerasli taj pederski fudbal "da primimo sto manje i da se branimo ko picke" i da je lalat napadacki fudbal stavio na prvo mesto...ali ne.

Link to comment

Sa kim da napadnes sinoc. Haskic i Babic povređeni, Mrka totalno limitiran.

Sa osovinom Stane-Mrka ne mozes da pobedis Makabi.

Nama treba levi bek, video se veceras Stanetov domet. Mrka je ispucao kredite, steta sto nismo imali Babića. Ili da je Haskic zdrav, tu bi vec bio neko drugi u napadu osim balvana. Mićić bez daha, najvise podbacio. Ne znam da li je volja ili nemanje kiseonika.

I Todorovski podbacio.

Dva najiskusnija od kojih sam najvise očekivao Munja-Todor i koji su najvise trebali da preuzmu odgovornost su bili ispod visine zadatka, ovaj prvi očajan.

Misljenja sam da je i Lala previse ispretumbao i eksperimentisao sinoc. 

Logicnije izmene bi bile Ranđelović-Mrkic, Caki-Micic i Aleksa-Bondarenko kad smo vec krenuli ispretumbano.

Mada oba gola nase greške. 

Link to comment
1 hour ago, Redrooster said:

Ja sam mislio da smo prerasli taj pederski fudbal "da primimo sto manje i da se branimo ko picke" i da je lalat napadacki fudbal stavio na prvo mesto...ali ne.

Druže, Lalat bi i nakovanj pokvario.

Link to comment

Bar da smo izveli spica na teren , u formaciji 4-6-0 koja se transformise u 5-5-0, ja stvarno ne znam..... I stvarno ne znam zasto Mrkic ne odustane da igra fudbal vise. A Aleksu nauciti da trci prvo, pa onda tek nesto oko taktike... Ne znam zasto on pre Ace kapitena u drugom pol, kad je i protiv strasnog Proletera iz Ns ispadao u svakom duelu, i kasnio itd itd .  Jesu oni bolji od nas, i imaju mnogo ovakvih utakmica u nogama, ali ja sam razocaran kako smo poginuli sinoc, razocaran i formacijom Lalatovica, i izborom igraca (iako nije imao neki izbor), i ponasanjem istih igraca na terenu ( sem Nome i Grbica ) ... Ali dobro docice oni za 6 dana na zelen Cair, padali su i jaci , i oni koji su imali vecu zalihu ;)

Link to comment

Нормално је да смо ми онако навијачки очекивали повољнији резултат  али треба бити реалан и признати да су они ипак очекивано победили. Ипак, после онако очајне наше игре они су победили само 2:0 и то уз један гол из пенала. Да ли је могуће направити чудо на Чаиру са овим играчким кадром (који је и даље добар за наше ливаде) видећемо за 6 дана. 

 

Ја бих дефинитивно преселио Мрку на клупу и сада у први план избацио Ранђеловића и опорављеног Апостоловића, Мрка је добио о-хо-хо прилике и... ништа. Не знам како СД не може да нађе неког клинца по овим околним селима на месту левог бека, не видим да би било горе од Станковића а бар би се неко дете калило...

 

Мислим да Муњу не треба коментарисати што се тиче синоћне утакмице, шта рећи...

Link to comment

Pretpostavljam da je svako od vas nekad igrao neki sport na nekoj paklenoj temperaturi. Da li se secate kako je kad nece kiseonik u glavu i kad pokusavate da trcite najbrze a ustvari je to ni 50% od mogucnosti. Jednostavno u prvom planu je da se izboris za kiseonik pa sve ostalo. Tacno se to videlo kod nasih igraca. Micic je isti problem imao prosle godine kada je kod nas bila vrucina. Mesec i po jedan od najgorih. Jednostavno konstitucija plus velika temperaturna razlika i ne mozes da potrcis niti da razmisljas. A da, plus strah :)

Plan je verovatno bio da se zbijemo i uz sto manje trcanja i trosenja kiseonika da izvucemo najpovoljniji rezultat. Sinoc ni Maccabi nije odigrao nista posebno i uglavnom stvarali sanse posle nasih gresaka.

Mislim da ce Bondarenko da bude odlicno pojacanje i ne slazem se sa nekima u vezi njega. Sinoc smo izveli postavu koja nije znala da da gol. Po meni Lalat moze da napravi koju god hoce taktiku ali Caki i Nikodijevic kakav je takav je, morao je da igra.

Ok Mrka odigrao ocajno i ocekivao sam da osvezi ekipu i ubaci prvo Nikodijevica a vrlo brzo i Cakija ili obratno, kad je vec zasrao u prvom sa startnom. Stanisavljevic dobio velike batine na pocetku i trebao je Lalat da saceka sa izmenom a posebno jer ga zameniti sa Aleksom tek nista ne dobija. Nije imao ko sinoc da zadrzi loptu niti da kreira nesto. I da smo imali ne bi imao ko gol da da. Najbolja odbrana je napad. Svesno smo pustili Maccabi da igra i on iz po meni ocajne igre polako dolazio do sansi jer su imali svo vreme sveta da razmisljaju, da sacekaju nasu gresku i da se opuste. Zato smo delovali sve gore i gore a i zbog temperature. Ipak ako je toliko bilo sparno i uticalo na igru, zasto ni jednom nije bilo prekida za osvezenje??? Ocajne izmene ali nismo bili tamo, ko zna kakva je bila muka?

Link to comment

U Zurnalu se Grbic zali na brz teren i da se zbog toga nisu snasli a ne pominje vrucinu. Mozda je ipak do malih mudanca a ne do temperature???

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

Jel Radnicki postao treci brat blizanac sa MTS na grudima? pitamzadruga

Sent from my SM-T365 using Tapatalk
 

Jeste

Link to comment
10 hours ago, Dali_man said:

 

Lalalt je igrao jedino sto je mogao

 

4 hours ago, Redrooster said:

 da je lalat napadacki fudbal stavio na prvo mesto...

 

:laugh:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...