Jump to content

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 minutes ago, martick said:

Da li smo uopste imali koju sansu za gol?

Jesmo----šutnuo Bondarenko jedan volej sa 16 metara....doduše i lopta je otišla visoko...isto toliko...

Ne razumem držanje Mićića do kraja utakmice. Čovek je bio opasan jedino po nas.

Link to comment

Pravljeni od močku. Umesto pravih gol sanci licni sebicluci nas pokopali. Nece da ide kad telom tece estrogen a ne testosteron. Dva coveka treba veceras pohvaliti. Reportera rts-a i Zileta golmana.

Link to comment
55 minutes ago, Nikodije said:

Nešto ovako bedno kao što je igra radničkog večeras, dugo nisam gledao. 

 

Utego Lalat.

Link to comment

Ajde jbt zajebavate ljude koji imaju neuporedivo manje kesha od Makabija. Kao da niste gledali Zvezdu prethodnih 10 godina.

Link to comment
Ajde jbt zajebavate ljude koji imaju neuporedivo manje kesha od Makabija. Kao da niste gledali Zvezdu prethodnih 10 godina.
Do pre 2

Sent from my F8132 using Tapatalk

Link to comment

Uz ovaj nerazumni strah koji su pokazali a samim tim i ukocenost u svakom segmentu igre, ni jedna taktika ne bi mogla da im pomogne. Sa druge strane taj strah je mozda mogao da bude manji da su igrali prepoznatljivu taktiku pa neke segmente rutinski izvodili. Ako je Lala mislio da ce dirigovanjem sa klupe da uigrava i krpi tim protiv Maccabija onda je on glavni krivac za ovaj poraz.

Mislim da je Caki nedostajao u ovoj formaciji. Mrkic je toliko bio slab da je ovo zalosno. Takodje oba beka jako losa. Posle gresaka Todorovskog pala oba gola. Pre prvog nije izasao, ostao je i nije bio ofsajd a ocajni Mijailovic lose ispratio. Drugi zbog penala. 

Tesko da je neko zasluzio prelaznu ocenu a medju najlosijima sigurno Micic, Mrkic, Todorovski, Stankovic i Mijailovic. Noma takodje dosta los ali se njegove greske nisu toliko videle tj nisu toliko bile opasne po gol. Da ne analiziram njegovu igru dovoljno smo videli. Stanisavljevic dobar u prvim minutima. Posle izgubio snagu da sam igra jer se niko nije otvarao i nije ni imao sa kim da igra. On za malo bolji od Nome.

Najbolja cetri igraca su Bondarenko, Pankov, Zivkovic i Grbic. Bondarenko po meni prelazna ocena. Pankov odigrao najbolje od odbrambenih igraca i bio za klasu iznad ostalih.

Zile briljirao na golu ali ipak primio dva gola. Nije kriv ni za jedan ipak kako je igra odmicala sve nesigurniji bio na lopti. To je moja jedina ozbiljnija zamerka za njega.

Nasi igraci su bili dobro pokriveni i morao je cesto da ispucava i kada dobro ispuca opet je to delovalo lose jer nismo imali centra koji bi to pokupio.

Grbic nas najbolji igrac navale. Nije imao sa kim da igra. Mnogo se trosio i svaka mu cast. Na njega i Pankova zega nije uticala.

Inace da se malo hvalim, ne znam da li se secate kako sam opisao Grbica kada je dolazio. Pored ostalog sam rekao da kada svi stanu i uplase se Grbic ko fenix. Igrac za velike utakmice i jake protivnike. Steta sto nemamo jos dvojicu sa takvim karakterom i kvalitetom.

Vredi sve ovo da vidimo gde smo i sta smo. Ovde moze da se vidi ko koliko vredi a ne protiv Proletera. Na ovakvim utakmicama se skeniraju igraci i pravi se tim.

Mislim da moze i mora bolje u Nisu. Vratice se skoro svi ili svi igraci. Lalat ce valjda da izvuce pouke i da nikada vise ne krene sa ovakvom postavom. Doduse verujem da je i on bio iznenadjen koliko i mi ucinkom nekih igraca.

Sve u svemu moze mnogo da se izvuce dobrog i iz ovakve utakmice...

 

Link to comment

pobornik sam teorije da je lalat izveo tim koji ce primi najmanje golova. ne znam u kojoj logici i taktici je utemeljeno ovo veceras, nista s nista. ni start ni izmene ni nista. obzirom na obzir da je moj obzir nikodije obzirniji od tvog obzira - tvrdnja ti ne dolazi u obzir.

 

 

 

-------------------------------------> cukam

Link to comment
9 minutes ago, Apollo Creed said:

Nemojte da padate,biće bolje u nedelju.

Mislim da od ovoga gore ne mozemo ali ne smem da tvrdim :D

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Spale vodi sa 2:0, a ja načuo da Lalat traži Despotovića....ali i Vojvodina je zainteresovana..

Posle ove igre ce dobije dvojicu ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...