Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

3 minutes ago, fetboj said:

Ma kakav Bog, ide se na poraz. Koga briga da ide u Kazahstan il Azerbejdzan. Ispunili cilj, uzeli kintu sta ce je sad jos i da trose igrace bezveze. 

A jes ti neka logika, nidje veze.

Link to comment

Toncev je pred prvo kolo rekao da nikako ne bi voleo sssr zbog daljine i umora igraca. I evo u trecem mu oba iz sssr tako da su verovatno procenili da je bolje da za ligu(kup) cuvaju igrace nego da se mlate sa kazahstancima. Verovatno je ove godine cilj osvajanje kupa.

Link to comment
4 minutes ago, fetboj said:

Toncev je pred prvo kolo rekao da nikako ne bi voleo sssr zbog daljine i umora igraca. I evo u trecem mu oba iz sssr tako da su verovatno procenili da je bolje da za ligu(kup) cuvaju igrace nego da se mlate sa kazahstancima. Verovatno je ove godine cilj osvajanje kupa.

Ne bi voleo i ne bi isao su dva razlicita pojma. Neko u danasnje vreme da ne uzme dvesta i nesto hiljada evra mislim da nnema logike. Kup takmicenje pocinje da bude ozbiljnno od druge ili trece utakmice. Prva ce da bude neka ekipa iz trece ili druge lige.. Za nasu ligu jos je rano i ako izgubimo neki bod na pocetku moze da se nadomesti a posebno kad imas novac i mozes da dovedes neko kvalitetnije pojacanje ili da motivises postojeci kadar. Na novac mislim ovaj koji bi eventualno uzeli kroz ucesce u Evropu

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Не знам шта да мислим ако стварно играмо са овим саставом, пре свега не знам колико ће ови наши да се снађу са трансформацијом из одбране у напад и обратно. Не памтим када смо играли са три централна  бека позади.

Link to comment
Žile - stane riđi antirus mijailovic todor
Moj zemljak i Munja ispred 
Varvar Lala i junior sa bubnja napred
Pomozi Bože 
Kam ti ga onaj sa mojih leđa ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
14 hours ago, Captain_Darling said:

Не знам шта да мислим ако стварно играмо са овим саставом, пре свега не знам колико ће ови наши да се снађу са трансформацијом из одбране у напад и обратно. Не памтим када смо играли са три централна  бека позади.

Ne mora da bude lose a ni da izgleda kao sto je reprezentacija igrala. Upravo ova formacija bi trebala da nam omoguci bolju transformaciju i ubitacne kontre.

Sto se tice snalazenja mislim da trener ipak ima bolji uvid u to. Ne bi valjda menjao formaciju da misli da cemo sa njom gore odigrati?

U ovoj formaciji Aksentijevic fali kao lebac a videcemo Staneta kako ce da se snadje ofanzivno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...