Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Predivno vece, mi "malo mladji" , inace u srednjim tridesetim vec, osetili ono o cemu su nam ocevi pricali, i jeste ovo bilo samo prvo kolo kvalifikacija, ali prelepo je bilo!

 

Hvala drugim forumasima na cestitkama, izgleda se vraca vreme kada je cela Jugoslavija a danas Srbija navijala za Radnicki:)

 

Koliko vredimo videcemo vec u narednom kolu, jer Ferenc/Macabi je vec neka visa dimenzija fudbala (pogledah ih 15ak min danas...)

 

Lalat cirkusant za sve pare, ali da mu bilo ko zameri da celog sebe ne daje klubu koji vodi, sigurno ne moze...

 

Igracki cini mi se da smo najvise dobili u zadnjoj liniji,tj stoperima, i PaNkov i Crnomarkovic odlicni ,a na klupi imamo i Bondarenka i tu je cini mi se najveci upgrade... Sto se tice ostalih neka prodje jos malo vremena pre nego nekog kudimo/hvalimo..

 

Jos jednom, lepo je veceras bilo biti na Cairu, prelepo! A sad neka neko iskopa snimak celog meca, jer to se treba ponovo pregledati ;)

Link to comment
3 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Uigravali je na treninzima

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Znao sam, bas sam to komentarisao, super.

Link to comment

Na konferenciji njihov trener je rekao kako su došli ovde i pokazali nam postovanje, ali da im nije uzvraceno aludirajuci na Lalatovo zongliranje. Pitao sam ga ko mu se svideo od nasih, naglasio Munju i Grbića.

Link to comment
Na konferenciji njihov trener je rekao kako su došli ovde i pokazali nam postovanje, ali da im nije uzvraceno aludirajuci na Lalatovo zongliranje. Pitao sam ga ko mu se svideo od nasih, naglasio Munju i Grbića.
Vidi se da je stručan, sem one bombe, Munja najgori veceras. A Lalat ... Pa Lalat jbg, ko mu moze zameriti. Izradova se covek vise od polovine stadiona. U svakom slučaju, predivno vece.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Elem, nije im sviran penal u prvom na 0-0. Imali smo veliki problem u prenosu lopte na njihovu polovinu. Noma se krio iza igrača, Munja spusten izmedju dva nasa stopera i tu ne dolazi do izrazaja. Crnomarković u prvom nesiguran, videlo se da smo bili bas stegnuti.

U drugo smo ih na vreme otvorili i posle je sve islo na nasu vodenicu. Publika mlitava, jos uvek se vracamo... Ocekujem protiv Makabija da svi budemo na većem nivou.

Todorovski odlican. Haskić kakav debi! Grbić odlično pojačanje, vidi se da ima iskustvo. Pankov sjajan stoper. Plasi me Crnomarkovic, malo. Stanisavljevic jos uvek traži onu formu kad je torpedovao Sampdoriju, ali veceras najbolja partija do sada kod nas. Munja je klasa, a Caki legenda. Noma ume bolje. 

Link to comment
Elem, nije im sviran penal u prvom na 0-0. Imali smo veliki problem u prenosu lopte na njihovu polovinu. Noma se krio iza igrača, Munja spusten izmedju dva nasa stopera i tu ne dolazi do izrazaja. Crnomarković u prvom nesiguran, videlo se da smo bili bas stegnuti.
U drugo smo ih na vreme otvorili i posle je sve islo na nasu vodenicu. Publika mlitava, jos uvek se vracamo... Ocekujem protiv Makabija da svi budemo na većem nivou.
Todorovski odlican. Haskić kakav debi! Grbić odlično pojačanje, vidi se da ima iskustvo. Pankov sjajan stoper. Plasi me Crnomarkovic, malo. Stanisavljevic jos uvek traži onu formu kad je torpedovao Sampdoriju, ali veceras najbolja partija do sada kod nas. Munja je klasa, a Caki legenda. Noma ume bolje. 
Bem li ga, Stanisavljević dva asista, sta će bude kad uđe u formu onda ...

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

Puca te adrenalin, nema spavanje ;)

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Gde ne, nestvaran neki osecaj, mnogo nam je ovo trebalo.

Link to comment

Ima potencijala ova ekipa, nadam se fer i poštenoj sezoni za sve timove koki lige. 

 

Pravi odgovor na to kakav kvalitet ima ovaj tim je već u drugom kolu. 

 

Želim vam prolaz u treće i još puniji stadion. Lepo je videti ovako nesto. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...