Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Оно што Лалат ради делује врло озбиљно за наше оквире. Противник детаљно анализиран и вечерас постављена и вежбана и офанзива и дефанзива  у односу на то. Ако постава буде оно што је вечерас виђено биће прилично офанзивно. Лалат инсистира да играмо висок пресинг на њихову задњу линију и два задња везна и то од 1. минута, инсистира на озбиљној дисциплини, било је ти пуно критика многима а можда је Аца на крају најгоре прошао и попио  највеће драње. Не знам да ли је паметно да напишем поставу која је била у маркерима...

Link to comment
10 minutes ago, Boki Nis said:

 

 


Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

 

 

И тако 15 пута у 5-6 различитих верзија, заболе ме глава :isuse:

Link to comment
 
И тако 15 пута у 5-6 различитих верзија, заболе ме глава :isuse:
Ko da je bio pun Cair.... [emoji1]

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
33 minutes ago, Captain_Darling said:

 Не знам да ли је паметно да напишем поставу која је била у маркерима...

Nemoj. 

Ce se ubedare zbog Mrku.

Link to comment
2 hours ago, Boki Nis said:

 

 


Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

 

Nece valjda poput cigana da pustaju ovo pred utakmicu:frust:

 

Link to comment
6 hours ago, Med Livadski said:

Nece valjda poput cigana da pustaju ovo pred utakmicu:frust:

 

 

+1 - jebala ih zora!  Mada mozda je i to po izricitoj zelji Nenada Lalatovica.... :fur: :frust: 

 

 

 

Link to comment
 
+1 - jebala ih zora!  Mada mozda je i to po izricitoj zelji Nenada Lalatovica.... :fur: :frust: 
 
 
 
C, izricito trazio da se ugasi. Sacekao da prođu Marš na Drinu i Od Boga pravde i preuzeo decibeli, tipa:
- Zato sto imate takav stav, igraćete za hiljadu evra i piti pivo ispred dragstora nakon završetka karijere !!!
- Sta vam znace ti poprečni pasovi !? Vi ni imena jos međusobno neznate a ovde mi izvodite gluposti !!!

Al sto talasa, ma paun mu nije ravan[emoji3]

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
14 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

C, izricito trazio da se ugasi. Sacekao da prođu Marš na Drinu i Od Boga pravde i preuzeo decibeli, tipa:
- Zato sto imate takav stav, igraćete za hiljadu evra i piti pivo ispred dragstora nakon završetka karijere !!!
- Sta vam znace ti poprečni pasovi !? Vi ni imena jos međusobno neznate a ovde mi izvodite gluposti !!!

Al sto talasa, ma paun mu nije ravanemoji3.png

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

 

Kad cete na sledeci trening? :D

Link to comment
 
Kad cete na sledeci trening? [emoji3]
Njama više bratko. Preostalo je da nam se dragi bog smiluje i da nacionalni servis u cetvrtak uzivo prenese događanja sa guste travnate podloge Čaira

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...