Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zezajte se vi i plašite koliko hoćete ali taj Miljković je bio sasvim dobar igrač u Ruskom Amkaru zadnje dve sezone u prvoj ligi Rusije. Odigrao je 51 utakmicu za njih. To što mi imamo traume od pre 5-6 godina ne znači da nije popravio svoju igru.

 Ja bih voleo da dođe kod nas.

Link to comment
4 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

... i hoćemo žute, bordo i plave stolice.

+ stojančeta da vrate iz penzije

Link to comment

 

Kapetan Vule je predviđen do 1.septembra da ide...bilo gde. Zato i ne igra.

Rumun je iovako izjavljivao da više igra po krilu nego beka.

Cucina neću da ni komentarišem. Njega, Đerleka i Svetu u Teleoptik.

Miljkon može da igra i desnog štopera.

 

@Azdaja

Edited by BlackGeorge
Link to comment
10 minutes ago, BlackGeorge said:

Zezajte se vi i plašite koliko hoćete ali taj Miljković je bio sasvim dobar igrač u Ruskom Amkaru zadnje dve sezone u prvoj ligi Rusije. Odigrao je 51 utakmicu za njih. To što mi imamo traume od pre 5-6 godina ne znači da nije popravio svoju igru.

 Ja bih voleo da dođe kod nas.


Tako slicno je i Andjelkovic, samo levo. :D

Link to comment

Ok, da se ne nadamo više njegovom povratku...

 

Zvanično: Leonardo u Emiratima

 

Potpisao je za Al Vahdu

 

Bivši fudbaler Partizana, Leonardo da Silva Soza, potpisao je dvogodišnji ugovor sa Al Vahdom, timom iz Ujedinjenih Arapskih Emirata.

Ovaj tim je pažljivo odabrao Leonarda kao poslednjeg koji će popuniti kvotu za strance pošto nije produžila ugovor sa Balašom Džudžakom.

Leonardo je prošle sezone igrao za Al Ahli, a u Vahdu je stigao kao slobodan igrač.
"Brazilac Leonardo postao je igrač Al Vahde na dve sezone pošto je uspešno prošao medicinske preglede i potpisao ugovor. Želimo mu mnogo uspeha", stoji na zvaničnom Tviter profilu Leonardovog novog kluba.

Link to comment
28 minutes ago, BlackGeorge said:

Kapetan Vule je predviđen do 1.septembra da ide...bilo gde. Zato i ne igra.

igrao je u vranju prosle nedelje i uopste nije bio los.

sto se tice odlaska, pre ce u penziju cini mi se nego bilo gde drugo. steta ako ga ovi banditi iz uprave oteraju posto je on 1 od retkih u ovoj ekipi koji je posteno odradio svaki minut na terenu.

Link to comment
5 hours ago, James Marshall said:

Pa ovaj tvoj početni je jači, ti kao da si proveo u komi prethodnih 6 godina pa se sad odjednom iščuđavaš što u Srbiji postoje mediji koji objavljuju lažne vijesti 

Дочим су пре тога писали истину....

Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

Izvini, ali prošle sezone je bio opasan krater u defanzivi. Ne ljuti se, ali bio je jedan od najgorih odbrambenih igrača kod nas.

slazem se za utakmice u evropi - sporiji je nego ranije, al' i dalje dovoljno dobar za jsl barem kao bekap enakeu zasad.

miljkon budi neke izuzetno lose uspomene, pa se nadam da se vlasi nisu dosetili da menjaju vulicevica s doticnim, sto bi bilo otprilike s konja na magarca (kako i bukvalno vidim ovog drugog).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...