Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2018/19


Ted

Recommended Posts

7 minutes ago, mozzer said:

Znaci sada postoje mediji u Srbiji koji najotvorenije slazu (po nalogu ili ne) i nikom nista? Hbtt... ovde ipak mora da se nesto uradi sa ovom zemljom, ovo je otislo predaleko cini mi se...

 

Antonov nije vise u FKP, Zdjelar moze da sedi na klupi po kvalitetu. Ivanovic, Jankovic i Pantic dok su u Protokolu necu pratiti.

 

Blago tebi ako ti je okidač za konstataciju da je država otišla u kurac to što je neki medij objavio da je neki lijevi igrač nekog kluba bio na svadbi a zapravo nije. 

Pored svih izdaja, prodaja, krađa, ubistava, namještanja, tendera, nepoštovanja zakona, tebi kap koja je prelila čašu to što neko buši Partizan lažnom viješću o prisustvu na svadbi. 

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    509

  • kud u maglu Simoviću

    453

  • mozzer

    273

  • Ted

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, James Marshall said:

 

Blago tebi ako ti je okidač za konstataciju da je država otišla u kurac to što je neki medij objavio da je neki lijevi igrač nekog kluba bio na svadbi a zapravo nije. 

Pored svih izdaja, prodaja, krađa, ubistava, namještanja, tendera, nepoštovanja zakona, tebi kap koja je prelila čašu to što neko buši Partizan lažnom viješću o prisustvu na svadbi. 

 

Kakav post.... nemam nista protiv da pokusavas da se pravis pametan ali ne moras mene da citiras, barem prvo procitaj par strana pre ovog posta

 

Pozdrav

Edited by mozzer
Link to comment
Just now, mozzer said:

 

Kakav post....

 

Pozdrav

Pa ovaj tvoj početni je jači, ti kao da si proveo u komi prethodnih 6 godina pa se sad odjednom iščuđavaš što u Srbiji postoje mediji koji objavljuju lažne vijesti 

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Pa ovaj tvoj početni je jači, ti kao da si proveo u komi prethodnih 6 godina pa se sad odjednom iščuđavaš što u Srbiji postoje mediji koji objavljuju lažne vijesti 

Ok, you win. Nadam se da sada mozemo da nastavimo....

Link to comment

Vise deluje da covek ne zivi u Srbiji i ne prati bilo kakve vesti, osim voljenog kluba ( sto bih ja voleo da sam u takvoj situaciji)

Link to comment
26 minutes ago, mozzer said:

 

Hbg stvarno mi je dosta vise ceci, karleusa, lukasa...

 

I meni bude muka kad vidim da Sasa Ilic poklanja dres za rodjendan Tijani Ajfon. Zar takve treba da promovisemo druze mozzer... 

Link to comment
Spoiler

 

1 minute ago, Lezilebovich said:

Vise deluje da covek ne zivi u Srbiji i ne prati bilo kakve vesti, osim voljenog kluba ( sto bih ja voleo da sam u takvoj situaciji)

Pa reklo bi se, ove priče "mediji da se dignu, poreska, ministarstva da reaguju na pljačku FKP", pa prije će Srbija poslati ekspediciju na Mars nego zavesti reda u ovim oblastima

Link to comment
5 minutes ago, samo_opusteno said:

 

I meni bude muka kad vidim da Sasa Ilic poklanja dres za rodjendan Tijani Ajfon. Zar takve treba da promovisemo druze mozzer... 

Apsolutno se slazem. Bruka i sramota. I jos neke druge stvari oko njega. Potpuno se slazem.

 

Potpuno je neverovatno u kolikoj ogrezloj meri je taj fudbalski svet ovde (na balkanu uopste) povezan sa tim sljamom. Jeste, svuda je slicno, ali npr pogledao sam proslavu u Briselu za 3.mesto Belgije na SP... pa nije bas svuda isto...

 

Da se ne ljutis druze Samo opusteno, ali moram da kazem - takodje ne mogu da svarim ovu lopovcinu terzica. ne samo zbog lopovluka zbog kojeg nije osudjen i u zatvoru (kao Djuric npr) nego i sabanije sa njim i oko njega... katastrofa da je takav covek direktor FKCZ. Isto mislim za Vucelica.

 

Inace Lezilebovichu zivim u Srbiji... stavise born and raised in Bgd... i ne cudim se odjednom nego mi nije jasno kako evolucija i ipak nekakav razvoj u Svetu tako slabo deluje na iole sire mase ovde u Srbiji...

Link to comment

Ma Djordje ovo je najmanji problem, pored tog penala trebalo je da im metnu još dva. 

 

Živ nisam na šta će sve ovo da liči za mesec dva 

Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

Miljkovic je u potrazi za angazmanom pa trenira sa nama. Mrak film.

brt miljkon. pravimo tim za lš

:Hail:

 

 

 

samo još da se vrate stanoje i kleo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...